Usunięcie FanPage przez Pezeta – co się dzieje, Paweł?

0
usunięcie fanpage pezet

Jakiś czas temu internet obiegła informacja o planowanej EP Pezeta z Auerem, która miała dotyczyć związków międzyludzkich.

 

Od tego czasu w sieci pojawiły się trzy numery warszawskiego MC, znanego jako prekursora dubstepowych brzmień w polskim rapie. Ostra krytyka „Radio Pezet” zbiegła się w czasie z problemami zdrowotnymi rapera, co doprowadziło do odwołania ostatniej trasy koncertowej oraz zawieszenia kariery. Pytamy – Paweł, co się dzieje?!

 

 

Singiel „Nie zobaczysz łez” miał zapowiadać kolejną produkcję z pod szyldu Koka Beats. Wielu fanów ucieszyło się na wiadomość o powrocie Pezeta na scenę – do której w końcu nie doszło. Czy to już rzeczywiście zmierzch działalności artystycznej Pawła? W ostatnim czasie raper usunął także facebookowy fanpage. Sprawa wygląda poważnie.

 

 

Równolegle z pracami nad kolejną płytą bracia Kaplińscy zdecydowali się na reedycję świetnie przyjętego albumu „Dziś w moim mieście”. Projekt był promowany singlem „Antynanarywa”, za produkcje którego odpowiadał Auer. Odbiór numeru był dość mieszany.

 

 

Kolejnym singlem promującym reedycję ww. albumu był utwór „Pragniesz”, który powstał we współpracy z marką Sprite.

W ubiegłym roku Pezet zapowiadał również reaktywację składu Płomień 81, do której koniec końców nie doszło.

Czy usunięcie fanpage było celowym zabiegiem marketingowym, czy rzeczywiście mamy do czynienia z upadkiem jednej z największych ikon polskiego rapu? W wywiadzie udzielonym dla portalu Vice Paweł wypowiadał się między innymi o zmierzchu polskiego hip-hopu, niechęci do bycia raperem, dorastaniu…

Koniec końców bagaż doświadczeń niesiony przez czterdziestolatka mógłby przełożyć się na kolejny legendarny materiał. Z drugiej strony ciężko powiedzieć, czy z tego samego powodu raper odnalazłby się na scenie zdominowanej przez młodych, newschoolowych graczy.

 

pezet usunięcie fanpage

 

Życzymy epickiego powrotu do gry, Pezet!


Social Media:

Koka Beats na FacebookuFP
Koka Beats na YouTubeYT
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!