Young Igi – „TRAPPIST” Mixtape

1
Young Igi - TRAPPIST MIXTAPE

Young Igi z pierwszym pełnym materiałem. Traper uraczył nas mixtapem „TRAPPIST”, którego premiera odbyła się 1-go sierpnia 2017.

 

Young Igi - "TRAPPIST" - Okładka portal o rapie hiphop rapgra

 

„TRAPPIST” to mixtape składający się z 10 kawałków. Jest on pewnym podsumowaniem stylu, w jakim odnajduje się młody artysta. Wcześniej wrzucone numery takie jak “Kush” czy “Pilot” odniosły wielki sukces, osiągając milionowe wyświetlenia.

 

 

Młody traper (rocznik 99′) Igi udowadnia, że w tym co robi jest jednym z najlepszych w Polsce. Na dwóch numerach usłyszymy gościnie Pikersa, który często współpracuje z Igorem. Autor „TRAPPIST” często podkreśla, że nie czuje się raperem tylko twórcą trapu.

Niestety w promocji mógł przeszkodzić leak, który miał miejsce niedługo przed oficjalną premierą. Mimo wszystko, album i tak odniósł sukces, a kawałki mają już kilkudziesięciotysięczne odsłony.

Mixtape ten to dużo śpiewanych refrenów, dużo dobrze nastrojonego autotune’a, świeże – wręcz “amerykańskie” trapowe beaty i nietypowe jak na Polskę flow. Igi wspominał, że chce zrobić wersję fizyczną mixtape’pu. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy.

 

 

Warto dodać, że Igor kończy w tym roku 18 lat. Kto wie czego możemy spodziewać się po tak uzdolnionym melodyjnie młodym traperze? Wprowadził on pewną świeżość do Polskiej sceny hip hopowej, a niektórzy nawet porównują go to polskiego Young Thug’a. Pomimo, że „TRAPPIST” to świetny materiał, zapewne stać go na więcej. Mamy nadzieję, że pokaże to w kolejnych materiałach.


Fanpage Young Igi’ego


Tracklista „TRAPPIST”:

1. „Actavis” prod. 2K
2. „Patrzysz Się” feat. Pikers
3. „Podaj Ogień Mi”
4. „Patek Philippe”
5. „Inimaniminimanimo”
6. „Jedyne Co Potrafię”
7. „Mówiłaś”
8. „Pozdrowienia” feat. Pikers
9. „Mlody Kot”
10. „Bankroll”


Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!