YOUNG MULTI miał wypadek pod Opolem!

0

Znany YouTuber oraz raper, YOUNG MULTI miał wypadek na drodze krajowej 45 w Jełowej.  Do zdarzenia doszło dzisiaj, w okolicach godziny 11:00.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj w okolicach godziny 11:00. Jego auto wpadło do rowu. Sam poszkodowany znajduje się na ten moment w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Young Multi miał wypadek
Źródło: NaszeMiasto.pl

 

Jak podaje NaszeMiasto.pl, YOUNG MULTI (Michał Rychlik) kierujący Mercedesem Coupe klasy C z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z ciężarówką. 20-letni kierowca został poszkodowany, z obrażeniami trafił do szpitala.

 

„20-letni kierowca osobowego mercedesa z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z tirem prowadzonym przez 60-letniego kierowcę. Odłamki z uszkodzonych samochodów uderzyły w przejeżdżającą za jednym z pojazdów ciężarówkę”

 

– informuje opolska policja.

 

Young Multi miał wypadek

 

Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że raper najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Na miejscu udzielono mu pierwszej pomocy i karetką przewieziono do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Zaledwie kilka dni wcześniej na tym samym odcinku drogi wypadek miał prezes TVP Jacek Kurski.

 

Young Multi miał wypadek mercedes
Źródło: nto.pl

Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!