Żabson to ziomal… z preorderem w Waszych szponach

0
Żabson to ziomal - preorder

Długo wyczekiwana przez fanów Mateusza chwila w końcu nastała. W dniu dzisiejszym oprócz singla „Ja zarabiam Ty się bawisz” pojawił się preorder zapowiadanego od wakacji longplaya. Żabson to ziomal znowu i mamy nadzieję, że płyta też się w Waszych szponach znajdzie!

 

To ziomal” to tytuł pierwszego, długo oczekiwanego debiutanckiego LP młodego rapera, który od samego początku swojej scenicznej działalności budzi nie tylko olbrzymie zainteresowanie, ale także wiele kontrowersji. Jego unikatowy styl, viralowe klipy i nowoczesny rap nie pozostawiają nikogo obojętnym, a podsumowaniem dotychczasowej drogi artystycznej jest najnowszy album.
Oprawą graficzną zajęło się studio Full Metal Jacket.

Płyta zawiera piętnaście nowych numerów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia – 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, Hubi, KGR, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba i Opiat. Wśród nich są m.in. opublikowane single “Księżniczki”, “Incepcja” oraz “Ja zarabiam Ty się bawisz”. Lista gości niebawem!

Do preorderu dołączony jest zestaw wlepek. W cenie 100zł możecie także nabyć limitowany komplet CD z tee-shirtem “Incpecja”, który będzie dostępny tylko w preorderze. 

„Pierwszy legal mojego dzieciaka! Jestem bardzo dumny z tego powodu. Na zawsze pozostań sobą Żabka! #toziomal

– pisze Borixon.

 

 

Premiera już 23 lutego 2018 roku, a tuż po premierze recenzja znajdzie się u nas na portalu!