Zero – NASCAR INN – NOWY SINGIEL I PREORDER PŁYTY

0
MUZYKA BRZMI NAJLEPIEJ NOCĄ

Dzisiaj zobaczyliśmy klip do utwory Neon Lennon. Zapowiada długo wyczekiwany w środowisku Hashashins album o nazwie NASCAR Inn. Sam autor mówi o płycie tak:

Nascar to koncept, zmyślenie zakorzenione w żywym doświadczeniu, urojenie, literatura; Nascar to science-fiction, które już dzisiaj nie jest tak bardzo „fiction”; jest metaforą szybkiego i niebezpiecznego życia młodych ludzi i ich dobrowolnej duchowej emigracji poza nawias, jest miejscem ich spotkań, enklawą buntu, w której nad popielniczką pełną petów i niedopitym piwem czyn spotyka się z niedowładem, jest „słodkim więzieniem“, labiryntem hollywoodzkich scenografii, którego nie chcemy opuszczać, paradoksalnie, stanowi zarazem krajobraz pustynny, infernalną przestrzeń ograbioną z autorytetu, bogów i sensu. Świat Nascar jest jak Tytanic, na którym komfort i uśpiona czujność pasażerów sąsiadują bezpośrednio z katastrofą. Muzycznie i merytorycznie Nascar stanowi próbę odpowiedzi na pytane, czy warto rozgościć się na takim pokładzie; być może lepiej od razu rzucić się za burtę w ramiona nieznanych wód, lub spróbować przejąć władzę nad statkiem.

Edycja preorderowa zaopatrzona będzie w następującą zawartość dodatkową:

– Wydanie premium digipack „Nascar Inn”
 – Książeczkę z tekstami
 – Zestaw wlepek
 – Naszywkę z logiem Nascar
 – Autograf na digipacku

okładka płytyokładka NASCAR Inn

tracklista płyty


Neon Lennon to przeprawa przez liczne osobistości ze świata NASCAR.


Ciężko opisać 50INN. To utwór, który nadaje wrażeniom pęd, którego kulminacją okaże się pełne wydanie NASCAR Inn. To wspaniały przedsmak, który oparty jest na progresji.

Z czasem ma powstać książka o tytule „Nascar Pony”, która ma być powiązana z konceptem albumu.

LINK DO PREORDERU NASCAR INN

„oczekuj bez oczekiwań, a może uniesiesz nieoczekiwane!”

Facebook Zero
Instagram Zero