2023 Detroit Lions UTFA Tracker

2023 Projekt NFL Jest prawie w książkach, a Detroit Lions odpadli z ośmioma debiutantami. Ale nawet przy ostatecznych wyborach, dyrektor generalny Brad Holmes i praca firmy jest daleka od zakończenia, ponieważ wciąż jest wielu utalentowanych wolnych agentów (UDFA).

Jak zawsze, będziemy szukać zgłoszeń graczy, którzy podobno podpisali kontrakty UDFA z Lions i umieszczać ich w poniższym trackerze.

Zakładając, że Lions podpiszą kontrakt z całą klasą draftu, Lions mają 75 miejsc na 90-osobowym składzie. Warto zauważyć, że Lions mają 15 miejsc w składzie, a typy draftu Detroit nie są w tym momencie technicznie objęte kontraktem. Dlatego Lwy mogły podpisać ponad 15 umów UDFA, a następnie podjąć decyzję dotyczącą składu.

Jest to zgodne z tym, co Lions zrobili w poprzednich sezonach pod wodzą Holmesa. The Lions sprowadzili 13 UDFA w 2021 roku, w tym starterów Brocka Wrighta i Jerry’ego Jacobsa. Następnie Holmes dodał 12 UTFA w 2022 roku, w tym perspektywy rozwojowe Obinna Eze, Demetrius Taylor, Derrick Deese Jr. i Greg Bell.

Jedna uwaga końcowa. Rozróżnienie między ogłoszonymi transferami UDFA a graczami, którzy próbowali na minicampie dla nowicjuszy, może być trudne. Wiele razy oświadczenia są sformułowane tak samo i nie są wyjaśnione, dopóki zespół nie ogłosi zmian w składzie. Pamiętaj o tym, ponieważ możesz zobaczyć pewne zmiany na poniższej liście.

Podpisy Lions 2023 UDFA

QB Adrian Martinez, stan Kansas (Dowód)
RB Muhammad Ibrahim, Minnesota (Dowód)
OT Connor Calvin, Baylor (Dowód)
LB Isaac Targangelo, Illinois (Dowód)
S Brandon Joseph, Notre Dame (Dowód)

próbowanie

NIE

Czytaj więcej

READ  Awaryjny rozgrywający 49ers, który nie jest QB, NFC Championship vs. Musiał grać w Eagles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *