Bot Twittera śledzący prywatny odrzutowiec Elona Muska pojawia się ponownie w wątkach

Jack Sweeney, student i twórca, który stworzył zablokowane konto @ElonJet na Twitterze, które śledzi ruchy prywatnego odrzutowca Elona Muska, jest teraz Uruchomił program monitorujący Na konkurencyjnej stronie Meta Threads. „Elonjet doszedł do wątków!” Sweeney wysłał wiadomość do Newbie @elonmusksjet Konto w czwartek. Od poniedziałku, 10 lipca, konto Threads ma obecnie 80 000 obserwujących.

Sweeney skierował swój drugi post na koncie @elonmusksjet Threads bezpośrednio do Marka Zuckerberga, pytając założyciela Meta, czy mógłby wystąpić na scenie. Sweeney zamieścił okrzyk w biografii wątków @elonmusksjet @zuckerbergjet Konto przeznaczone do śledzenia lokalizacji prywatnego odrzutowca Zuckerberga. Konto nie opublikowało jeszcze żadnych informacji na żywo, ale Sweeney aktywnie śledzi ruchy odrzutowca Zuckerberga w Metas. Facebook I Instagram Niektóre usługi czasowe.

Wygląda na to, że konto śledzenia odrzutowców Muska zostało już zawieszone, a później przywrócone w obu wątkach Instagram (Był aktywny od miesięcy) w ciągu ostatnich kilku dni.

Elon Musk zawiesił konto @ElonJet na Twitterze w grudniu zeszłego roku, twierdząc, że tracker stanowi „bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa osobistego”. Przed tym zawieszeniem — powiedział Musk Nie zablokuje konta w ramach swojego „zobowiązania do wolności słowa”. Sweeney też biega Wiele innych trackerów Śledź trasy lotów prywatnych odrzutowców na Instagramie, Facebooku i Bluesky Billa Gatesa, Donalda Trumpa, Jeff BezosI Kim Kardashian. Te zautomatyzowane konta „botów” utworzone przez Sweeney łączą publicznie dostępne dane lotów w celu wyświetlenia lokalizacji samolotów. Były też konta na Twitterze powiązane z tymi trackerami Zawieszony.

Zanim jego konto @ElonJet na Twitterze zostało zawieszone, Sweeney raz odrzucił ofertę Muska w wysokości 5000 dolarów na usunięcie modułu śledzącego, żądając od miliardera. Podnieś ofertę do 50 000 $ I zaproponuj mu staż. Wzywając Zuckerberga, Sweeney wydaje się naciskać na meta CEO, aby zrobił podobny krok.

READ  Rozgrywający Dolphins Tua Tagovailoa został objęty protokołem wstrząśnienia mózgu NFL

Sweeney ma konto na Twitterze śledzące prywatny odrzutowiec Muska, tylko teraz z 24-godzinnym opóźnieniem

Krótko po tym, jak konto Sweeneya @ElonJet na Twitterze zostało zawieszone w zeszłym roku, napisał Musk na Twitterze, „Doxxing czyichś informacji o lokalizacji w czasie rzeczywistym spowoduje zawieszenie konta, ponieważ jest to naruszenie bezpieczeństwa fizycznego. Obejmuje to publikowanie linków do witryn z informacjami o lokalizacji w czasie rzeczywistym. Polityka prywatności i mediów Twittera Zaktualizowano w grudniu Udostępnianie publicznie dostępnych informacji o lokalizacji jest dozwolone tylko „po rozsądnym czasie” – co pozwoliło Sweeneyowi stworzyć nowe konto na Twitterze, aby śledzić odrzutowiec Muska z 24-godzinnym opóźnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *