Box Office „Super Mario Bros. Movie” przekracza miliard dolarów na całym świecie – The Hollywood Reporter

Lekki i uniwersalny Film Super Mario Bros Sprawdzanie kolejnego ważnego kamienia milowego.

Adaptacja gry wideo Nintendo przekroczy 1 miliard dolarów w światowych kasach w niedzielę, 26. dniu premiery. Jest to dziesiąty film animowany, który dokonał tego wyczynu i pierwszy film animowany przed pandemią, który tego dokonał.

W Północnej Ameryce, Super Mario’Od niedzieli suma wynosi 40 milionów dolarów za weekend brutto 490 milionów dolarów z 4204 kin. Jego przewidywany weekendowy cume za granicą wyniósł 68,3 miliona dolarów za 532,5 miliona dolarów.

Film pobił kilka rekordów, w tym najbardziej dochodowy film animowany w historii Universal w kasie krajowej po najlepszym filmie. Minionki: Przebudzenie Gru (369,7 miliona dolarów) i trzeci najwyższy ze wszystkich filmów Universal Świat jurajski I Pozaziemska istota pozaziemskaNieskorygowane o inflację.

Na całym świecie jest obecnie siódmym co do wielkości filmem Universal wszechczasów Dominium świata jurajskiego I Nikczemny ja. I jest czwartym największym dochodem ze wszystkich hollywoodzkich filmów od 2019 roku.

Dzięki swojej wielopokoleniowej atrakcyjności, Super Mario Animacja nadal jest odtwarzana jak przebój dla wszystkich widzów, a nie jak słup pewniaków.

Gdzie indziej w kasie krajowej, Warner Bros. Powstanie Martwego Zła Przyciągnął 12,2 miliona dolarów w drugim biegu za 44,4 miliona dolarów z 3417 lokalizacji.

Nowa oferta od Lionsgate Czy jesteś Bogiem? To ja, Małgorzata Został otwarty na trzecim miejscu z 6,8 miliona dolarów z 3334 kin. Film spotkał się z uznaniem krytyków i otrzymał CinemaScore A.

John Wick: Rozdział 4Oczekuje się, że kolejny film Lionsgate zajmie 4. miejsce z około 5 milionami dolarów z 2481 witryn, co wystarczy, by osiągnąć 175 milionów dolarów w kraju.

W zabawnym wydaniu, reedycja Gwiezdne wojny: część VI — Powrót Jedi Dopełnieniem pierwszej piątki jest 4,7 miliona dolarów z 500 kin.

Sony i potwierdzone Big George Foreman: Cudowna historia byłego i przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej okazuje się rozczarowujący. Film otworzył się poza pierwszą dziesiątką, przynosząc 3 miliony dolarów dochodu z 3504 kin.

READ  Gwiazda Knicks wraca na mecz przeciwko Pacers

Numery zostaną zaktualizowane w niedzielę rano.

30 kwietnia, 7:45 rano: Zaktualizowano o zmienione sumy.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 29 kwietnia o godzinie 7:35.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *