Briscoe’s Week 17 NFL wybiera: Bills pokonał Bengals w thrillerze z wysokimi wynikami, Packers podtrzymują nadzieje na playoffy

W końcu to się stało. Zajęło mi to 16 tygodni, ale w końcu zdobyłem potrójną koronę.

Zdałem egzaminy ATS CBSSports.com Typy ekspertów, a także moje typy na żywo i moje najlepsze zakłady.

Rekordy: 13-3 ATS, 12-4 prosto w górę i 5-1 Mój najlepszy zakład w ramach podcastu „Big Six NFL”. To podnosi moje rekordy sezonu do 149-90-1 prosto w górę, 114-117-9 ATS i 52-37-5 z moimi najlepszymi wyścigami.

Więc po dwóch okropnych tygodniach odpowiedziałem najlepszym w roku. Niech gorąca passa trwa.

Czwartek, 20:15 czasu wschodniego (Wideo Amazon Prime)

Specjalna gra | Tennessee Titans kontra Dallas Cowboys

Chociaż ta gra jest niewielka dla Tytanów, Kowboje wciąż mają szansę na zdobycie najwyższego miejsca w NFC. Tytani mają teraz bałagan z Malikiem Willisem jako rozgrywającym. Kowboje mieli pewne problemy w obronie, ale to nie miało znaczenia w tym meczu. Rolka kowbojów.

Wybór: Kowboje 33, Tytani 20

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Atlanta Falcons kontra Arizona Cardinals

Ta gra była jedną z nielicznych gier, które nie miały żadnego znaczenia związanego z play-offami. Arizona wraca po ciężkiej porażce u siebie z Bucs, jednocześnie przegrywając z Falcons Wrony Na drodze. To długa droga dla drużyny, która gra po prostu na darmo, więc daj mi Desmonda Riddera, aby odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w NFL jako starter.

Wybór: Sokoły 25, Kardynałowie 17

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Detroit Lions kontra Chicago Bears

Lwy poniosą ciężkie straty Gepardy, kiedy niedźwiedzie grają na sznurku. Detroit musi wygrać, aby awansować do postseason. Zeszły tydzień przeciwko Panthers był fatalny, ale powrót do domu przeciwko Bears powinien przywrócić go na właściwe tory. Lwy wygrywają dzięki silnemu atakowi.

Wybór: Lwy 31, Niedźwiedzie 23

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | Houston Texans kontra Jacksonville Jaguars

Ta gra jest w zasadzie niczym dla Jaguarów, więc mogą dać odpocząć niektórym facetom. Teksańczycy grali dobrze i tradycyjnie dobrze grają przeciwko Jaguarom, pokonując ich na początku tego roku. Mimo to myślę, że Jacksonville znajdzie sposób na zakończenie wyrównanej gry.

READ  Misja SpaceX zaczyna się od byłego astronauty NASA i trzech płacących klientów

Wybór: Jaguary 24, Teksańczycy 21

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | Kansas City Chiefs kontra Denver Broncos

Broncos regularnie grają w gry drogowe i grają o wszystko. Kansas City wciąż ma szansę na pierwsze miejsce w konferencji. Broncos są również w rozsypce po zwolnieniu trenera Nathaniela Hacketta. Nie wydaje mi się, żeby mieli motywację do zwolnienia trenera. Szefowie zdmuchną ich, gdy Russell Wilson będzie nadal walczył.

Wybór: Szefowie 33, Broncos 10

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | New England Patriots kontra Miami Dolphins

Zwycięzca tego meczu zadecyduje o swoim losie w fazie play-off, co sprawi, że będzie to wielka gra dla obu stron. Dolphins przegrali cztery z rzędu, podczas gdy Patriots przegrali dwa ciężkie mecze w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Obaj ofensywni ostatnio walczyli, a Miami będzie bez Dua Tagovailoa z powodu wstrząsu mózgu. Zacznie Teddy Bridgewater. To jest ważne. Patrioci wygrają.

Wybór: Patrioci 24, Delfiny 20

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | New York Giants kontra Indianapolis Colts

Giants potrzebują zwycięstwa, aby awansować do play-offów, a to ich największa szansa przeciwko słabej drużynie Colts grającej w krótkim tygodniu. Colts nie dostali nic od Nicka Folesa jako rozgrywającego, co nie daje im tutaj wielkich nadziei. Dzięki dobrej defensywie Giants wygrają i awansują do playoffów.

Wybór: Giganci 28, Colts 13

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Philadelphia Eagles vs. Święci z Nowego Orleanu

Eagles wciąż próbują zająć pierwsze miejsce, ale wciąż mogą być bez Jalena Hurdsa. To oznaczałoby kolejną grę dla Gardnera Minshu. Święci rozgrywają serię gier drogowych po wygranej brązy. Obrona zagrała dobrze w tym meczu, ale był to świetny atak. Eagles wracają na właściwe tory po porażce z Dallas i przekreślają nikłe szanse Saints na playoffy.

READ  Boris Johnson po raz kolejny odniósł się do policji, która łamie zasady Covid

Wybór: Orły 28, Święci 17

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Tampa Bay Buccaneers kontra Carolina Panthers

Prawdopodobnie chodzi o tytuł dywizji. Jeśli Bucks wygrają, wygrają dywizję. Jeśli Pantery wygrają i wygrają w przyszłym tygodniu, wygrają. Karolina gra obecnie lepiej w piłkę nożną niż Bucks, ale na wyjeździe jest ciężko z Tomem Bradym. Mimo to myślę, że Karolina wykorzysta bieg na 300 jardów przeciwko Lions, aby wygrać ten mecz. Panthers wygrali to w zdenerwowaniu.

Wybór: Pantery 23, Bucks 22

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Washington Commanders kontra Cleveland Browns

Dowódcy muszą wygrać, aby awansować do playoffów. Brązowe są usuwane. Podczas gdy obrona Waszyngtonu stanowi duży problem, ofensywa Clevelanda ma niewiele wspólnego z Deshaunem Watsonem. Sprawdź Waszyngton na słabej obronie Cleveland z Brianem Robinsonem Jr. Wygrywają i awansują do postseason.

Wybór: Generałowie 23, Brownowie 21

Niedziela, 16:05 ET (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Las Vegas Raiders kontra San Francisco 49ers

Raiders zagrają w przyszłym roku po przegranej ze Steelers, podczas gdy 49ers wciąż mogą walczyć o drugie miejsce. Derek Carr był okropny przeciwko Pittsburghowi, a ta obrona 49ers jest wyjątkowa. Poszukaj 49ers, aby nadal wygrywać z Brockiem Birdie i tą świetną obroną.

Wybór: 49ers 27, Raiders 19

Niedziela, 16:05 ET (Fox, fuboTV)

Specjalna gra | Seattle Seahawks kontra New York Jets

To była długa, ciężka droga dla Jets, którzy nie grali dobrze. Mike White powróci w tym meczu jako rozgrywający przeciwko walczącej obronie Seattle. Geno Smith nie grał dobrze w ostatnich tygodniach, a Jets mają twardą obronę. Z białymi plecami Jets znajdą drogę do bliskiego zwycięstwa.

READ  Jak rodzina i przyjaciele Xandera Schauffele zareagowali na jego zwycięstwo w mistrzostwach PGA

Wybór: Jets 24, Seahawks 20

Niedziela, 16:25 ET (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | Green Bay Packers kontra Minnesota Vikings

To wielki mecz dla Packers. Jeśli wygrają, stają się drużyną play-off. Wikingowie wciąż mają szansę na pierwsze miejsce w konferencji. Ale przetrwanie inspiruje nie tylko ziarno. Packers przegrali z Wikingami na początku tego roku, ale myślę, że Aaron Rodgers będzie na boisku przeciwko słabej obronie Wikingów. Packers wygrywają.

Wybór: Pakowacze 31, Wikingowie 24

Niedziela, 16:25 ET (CBS, Paramount+)

Specjalna gra | Los Angeles Chargers kontra Los Angeles Rams

Rams odnieśli imponujące zwycięstwo nad Broncos, ale to duży krok naprzód w rywalizacji. Ładowarze zajęli miejsce w play-off, więc ich motywacja jest teraz rozstawiona. Mimo to muszą pokazać więcej ofensywy, aby przygotować się do postseason. Myślę, że robią to tutaj.

Wybór: Ładowarki 30, barany 21

Niedziela, 20:20 czasu wschodniego (NBC, fuboTV)

Specjalna gra | Baltimore Ravens kontra Pittsburgh Steelers

Steelers wciąż żyją, ale ledwo, popychając Ravens do tytułu dywizji. Baltimore nie ma jeszcze dużego ataku, ale obrona gra dobrze. Wygrali Steelersi testerzy Przyłożenie w ostatniej chwili, aby ożywić ich nadzieje. To będzie gra defensywna z niskimi wynikami, ponieważ Ravens wygrywają późno.

Wybór: Kruki 19, Steelers 17

Poniedziałek, 20:15 ET (ESPN, fuboTV)

Specjalna gra | Cincinnati Bengals kontra Buffalo Bills

To mecz tygodnia, w którym zmierzą się dwie najlepsze drużyny NFL. Billsowie rozgrywają mecze wyjazdowe jeden po drugim, ale dostają dodatkowy dzień wolny, co pomaga. Obie drużyny mogą zdobyć bramkę będąc w posiadaniu piłki, co oznacza, że ​​może dojść do rzutu karnego. Pójdę z Joshem Allenem, aby wygrać z Joe Burrowem.

Wybór: Rachunki 34, Bengale 31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *