Chris Rock mówi, że Jada Pinkett Smith „rozpoczęła” ich walkę podczas jej specjalnego programu Netflix.

Chris Rock odważnie powiedział Oscara o Jadzie Pinkett Smith podczas nowej komedii specjalnej.

W sobotę (4 marca) komik wystąpił z historycznym setem na żywo dla platformy Netflix Selektywne oburzenieZostała upieczona za uderzenie Willa Smitha podczas rozdania Oscarów w marcu 2022 roku.

Jednak wykorzystał również kolekcję, aby zgłosić roszczenie dotyczące żony Smitha, Pinketta Smitha. Według Rocka, The Dziewczyna podróży Próbowała przekonać męża, by zrezygnował z prowadzenia Oscarów 2016 po tym, jak nie otrzymał nominacji dla najlepszego aktora.

W tym samym roku Smith lobbował za możliwym poparciem dla sztuki wstrząśniętyAle ostatecznie nie udało mu się znaleźć na krótkiej liście.

„Wiele lat temu jego żona powiedziała, że ​​powinienem zrezygnować z ceremonii rozdania Oscarów. Nie powinienem być gospodarzem, bo jej mężczyzna nie był nominowany. wstrząśnięty. A potem przyprawia mnie o wstrząs mózgu” – zażartował Rock.

Dodał, że Pinkett Smith powiedział mu, że „Will musiał ustąpić, ponieważ nie został polecony”.

Rock zignorował prośbę Pinketta-Smitha i prowadząc ceremonię w tym roku, zażartował kosztem Pinketta-Smitha, który pojawił się ponownie po rozdaniu Oscarów.

Teraz Rock Pinkett mówi, że żartował w odpowiedzi na prośbę Smitha.

„Tak to jest – ona zaczyna, ja kończę, prawda? Tak się stało. Nikt jej nie zaczepia. Ona to zaczęła.

W 2016 roku Pinkett Smith wraz z kilkoma innymi hollywoodzkimi gwiazdami zbojkotowali ceremonię 2016 ze względu na brak różnorodności nominacji w tym roku. Ten brak różnorodności napędzał kampanię #OscarsSoWhite.

Niezależny Pinkett skontaktował się ze Smithem w celu uzyskania komentarza.

Chris Rock wykonał historyczny stand-up specjalny Netflix

(Netflix)

Rock dodał w odcinku specjalnym: „Całe życie kibicowałem Willowi Smithowi. Teraz widzę oswobodzenie Widzieć go pobitego”.

READ  Parada wojskowa „jednego czołgu” Putina była wstydem dla Rosji

oswobodzenie Dramat o niewolnikach z 2021 roku w reżyserii Anthony’ego Fuqua, w którym Smith gra mężczyznę, który musi przetrwać na bagnach Luizjany, ścigany przez łapaczy niewolników i ich psy.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego

Zapisać się

Podczas stand-upu Rocka komik skrytykował twierdzenia Meghan Markle, że doświadczyła „rasizmu” podczas pobytu w Pałacu Buckingham.

Odniósł się bezpośrednio do klapsa Smitha, mówiąc, że „przyjął to uderzenie” jak były zawodowy bokser Manny Pacquiao.

Jednak fani zauważyli, że Rock popełnił oczywisty błąd co do Smitha podczas grillowania aktora.

W 2022 roku Smith wszedł na scenę Oscarów, by uderzyć Rocka po tym, jak komik zażartował z Pinketta Smitha.

W dalszej części ceremonii Smith zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za swoją rolę Król Ryszardi wygłosił łzawe przemówienie.

Willa Smitha i Jady Pinkett Smith

(Getty Images)

Następnie został wyrzucony z członkostwa w Akademii na 10 lat i nie będzie mógł uczestniczyć w ceremonii w 2023 roku.

Tradycyjnie Smith, zdobywca nagrody dla najlepszego aktora, zostałby zaproszony do przedstawienia najlepszej aktorki. Nie wiadomo, kto zastąpi go z trofeum.

Tegoroczna gala wręczenia Oscarów odbędzie się 12 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *