Elon Musk mówi, że logo Twittera zostanie zmienione, ptaki zostaną wycofane

Carlos Baria/Reuters

Budynek siedziby firmy Twitter w San Francisco w Kalifornii, 18 listopada 2022 r.CNN

Elon Musk napisał w niedzielę na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, że Twitter zmieni swoje logo na „X” i wszystkie ptaki znikną z platformy.

W serii tweetów Musk powiedział: „Wkrótce pożegnamy się z marką Twitter i stopniowo ze wszystkimi ptakami”.

W tej samej serii tweetów Musk napisał na Twitterze: „Pomaluj to na czarno”, zanim uruchomił ankietę użytkowników, aby „zmienić domyślny kolor platformy na czarny”.

„Jeśli wystarczająco dobre logo X zostanie opublikowane dziś wieczorem, jutro udostępnimy je na całym świecie” – kontynuował.

„Jak to, ale X”, dodał nad opisem kultowej sylwetki ptaka, ale na czarnym tle.

Musk, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, był kiedyś znany ze swoich innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie wystrzeliwania rakiet i opracowywania samochodów elektrycznych za pośrednictwem swoich firm SpaceX i Tesla. figle i dziwaczne komentarze na swoim osobistym koncie na Twitterze — często dzieląc się teoriami spiskowymi i angażując się w publiczne spory na platformie mediów społecznościowych.

Musk później zmienił nazwę strony po zakupie za 44 miliardy dolarów Październik – Drastycznie ograniczył personel i nadzorował kontrowersyjne zmiany polityki, które prowadziły do ​​częstych przerw w świadczeniu usług i wzmocniły swoją reputację jako strażnika technologii. wspomniany.

Wielokrotnie ostrzegał też, że Twitterowi może grozić bankructwo. W tym miesiącu on ujawnił Witryna nadal ma ujemne przepływy pieniężne z powodu 50% spadku przychodów z reklam i dużego zadłużenia.

READ  W rejonie Los Angeles obfity śnieg, poniżej powódź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *