Gry, wyniki, aktualizacje turnieju NCAA: Śledź na żywo czwartkową akcję Sweet 16

Sweet 16 jest pełen pojedynków. Jasne, pierwszy weekend turnieju NCAA mężczyzn był dość trudny i obfitował w pewne poważne niespodzianki, ale w miarę zagłębiania się w turniej pozostaje nam do czynienia z różnymi pojedynkami.

Druga fala turnieju rozpoczyna się w czwartek turniejami regionalnymi z Zachodu i Wschodu, w których biorą udział dwa rozstawione z numerem 1, dwa rozstawione z numerem 2 i mnóstwo marek koszykarskich, takich jak Karolina Północna, UConn i Arizona.

Miłego dnia z bransoletkami uniwersyteckimi.

Wykres Jowisza Sweet 16

Czwartek, 28 marca (Zawsze wschodni)

19:09 – nie. 2 Arizona vs. nie. 6 Clemsona (CBS)

19:39 – nie. 1 Yukon przeciwko nr. 5 Stan San Diego (TBS/truTV)

21:39 – nie. 1 Karolina Północna vs. nie. 4 Alabama (CBS)

22:09 – Nie. 2 Stan Iowa vs. nie. 3 w Illinois (TBS/truTV)

na żywo53 aktualizacje

• Illinois prowadziło ze stanem Iowa 11:2 po pierwszej telewizyjnej przerwie w meczu. Terrence Shannon trafił dwa rzuty za trzy punkty, a Illinois sprawiło, że przenoszenie piłki – i to szybkie przenoszenie – było wyraźnym priorytetem na początku spotkania.

• Tymczasem stany Illinois i Iowa są na przegranej pozycji, a Illini są na wczesnym etapie zabawnego zderzenia stylów.

• Teraz kolej na Alabamę, Granta Nelsona, który wybija 3.

• Cormac Ryan również odkrył wczesny znak. Na 13 minut przed końcem pierwszej połowy UNC prowadziło 19-14.

• Zaczynając od Alabamy, Karolina Północna po raz pierwszy korzysta z przerwy dla mediów, prowadząc 12-7. Elliott Cato – rozgrywający wykonujący podanie jako pierwszy – był zaskakującym czołowym strzelcem z pięcioma punktami i rzadkim wczesnym rzutem za trzy punkty.

• Jesteśmy UNC vs. Bądź na bieżąco z Alabamą. Drużyna Tar Heels wygrała 10 z ostatnich 11 meczów, a jedyną porażką była drużyna NC State w meczu o tytuł ACC.

• Finał: UConn 82, SDSU 52

UConn kontynuuje grę po kolejnym dominującym występie i zmierzy się ze zwycięzcą stanów Illinois i Iowa. Jak zwykle huskie wściekały się zewsząd. Cam Spencer prowadził z 18 punktami, Tristan Newton 17, a Stephen Castle 16 punktów i 11 zbiórek.

• Oto bardzo imponująca statystyka:

• Tymczasem UConn absolutnie rozwala SDSU. Na zegarze pozostało tylko kilka minut, a Husky są na nogach przed 25. Elastyczna krawędź to duża różnica; Husky mają przewagę 47-25.

• Finał: Clemson 77, Arizona 72

Tygrysy wciąż tańczą, a UNC vs. Gra zwycięzców Alabamy. Chase Hunter i PJ Hall prowadzili dla Tygrysów z odpowiednio 18 i 17 punktami.

• Arizona przegrała na dłuższą metę – szczególnie w obronie. Wildcats obniżyli wynik do 3, ale nie zdawali sobie sprawy, że muszą faulować, więc Clemson rzucił piłkę do przodu, aby łatwo wygrać.

• Clemson awansuje do Elite Eight.

Po tym, jak późna wpadka Dillona Huntera sprawiła, że ​​Arizona nie mogła wrócić, nie. 6 Tygrysów nr. 2 pokonali Arizonę 77-72.

Dillon zdobył bramkę niecałe 10 sekund po tym, jak jego brat trafił do kosza, co dało Clemsonowi pięciopunktowe prowadzenie na 25,7 sekundy przed końcem.

Jeśli Karolina Północna pokona wieczorem Alabamę, w sobotę w Los Angeles odbędzie się turniej obejmujący wyłącznie ACC.

Dla Tygrysów była to pierwsza trasa Elite Eight od 1980 roku.

Tymczasem Arizona odpadła z turnieju NCAA trzeci rok z rzędu. Zespół Wildcats przegrał w Sweet 16 z numerem 1 w 2022 r., przegrał w pierwszej rundzie z numerem 15 w Princeton w zeszłym roku jako rozstawiony z numerem 2 i ponownie został wyeliminowany w Sweet 16 w tym sezonie.

• Chase Hunter wykorzystuje i jeden na 25,7 sekundy przed końcem i daje Clemsonowi prowadzenie 75-70.

To był naprawdę mocny strzał pod kosz, po którym został sfaulowany przez Jadena Bradleya.

• Na 49,4 sekundy przed końcem trzypunktowe trafienie Jadena Bradleya zmniejszyło przewagę Clemsona nad Arizoną do 72-70.

Dla Arizony był to piąty rzut za trzy punkty w 27 próbach.

• Gallup Love jest na lodzie dla Wildcats (0 na 9 z dystansu za 3 punkty), ale Jaden Bradley utrzymuje ich w grze w ciągu kilku minut.

• Clemson prowadzi w Arizonie 66:63 na 2:23 przed końcem. PJ Hall stanie w kolejce do drużyny Tygrysów po upływie terminu zgłoszeń do lat 4.

Arizona ma trzy punkty, mimo że Caleb Love trafił 4 z 17 z gry i 0 z 9 z dystansu.

• Na 12 minut przed końcem meczu Husky wycofują się.

• Arizona z jakiegoś niewyjaśnionego powodu wciąż rzuca za trzy punkty. Wildcats zdobyli 3 punkty na 21 zza łuku i na 5:42 przed końcem przegrywali z Clemsonem 65-58.

READ  Pociski uderzają w Kijów, gdy afrykańscy przywódcy odwiedzają Ukrainę i Rosję w poszukiwaniu pokoju i zboża