Gwyneth Paltrow porównała się z Dahmerem za okulary „seryjnego mordercy” podczas procesu

Sławni ludzie

22 marca 2023 | 11:24 rano

50-letnia Gwyneth Paltrow pojawiła się we wtorek w sądzie pierwszego dnia procesu w związku z incydentem na nartach w Utah w 2016 roku, ale założycielka Coop została wyśmiana na Twitterze za jej „okulary Jeffreya Dahmera”.

Powód, emerytowany optometrysta dr. Według Terri Sanderson, aktorka „Zakochanego Szekspira” jechała „niekontrolowanie” na stoku w Deer Valley Resort w Utah, kiedy została uderzona i stoczyła się z góry.

Sanderson, wówczas 43-letni, powiedział, że spowodowało to „uraz mózgu, cztery złamane żebra i inne poważne obrażenia”. Złożył sprawę Przeciwko Paltrowowi w 2019 roku.

Pierwszego dnia zeznań Paltrow przybyła do sądu w okularach lotniczych w stylu lat 70., które przywodziły na myśl seryjnego mordercę Dahmera.

Paltrow ma Wcześniej noszone Szkło – Para za 289 USD od marki Caddys Dalej Jego kurnik został sprzedany na stronie internetowej — ale użytkownicy Twittera nie mogli powstrzymać się od wyśmiewania się z guru zdrowia.

„Uwielbiam jej klimat seryjnego mordercy” Skomentowane Ktoś na Instagramie.

„Jeffrey Dahmer spotyka Gwyneth Paltrow” – zachwycała się inna osoba.

Gwyneth Paltrow, lat 50, pojawiła się we wtorek w sądzie pierwszego dnia procesu w związku z incydentem narciarskim w Utah w 2016 roku.
RICK BOWMER/POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images
Sanderson złożył pozew przeciwko Paltrow w 2019 roku.
Pula wideo przez AP
Okulary Aviator zostały spopularyzowane przez seryjnego mordercę z Milwaukee, który w latach 1978-1991 zabił i poćwiartował 17 mężczyzn. Po zatrzymaniu przez policję nosił okulary w swoim kubku.
Biuro Więziennictwa/Getty Images
Oryginalne okulary Dahmera zostały zakupione od kanadyjskiego entuzjasty Dahmera, Taylora Jamesa, za 150 000 dolarów.
Odkrycie śledcze

„Gwyneth Paltrow będzie oglądać ten test wypadków narciarskich #Dahmer…wtf? Bardzo nietypowa marka dla @goop,” Tweetowane Trzecia osoba.

„To są specyfikacje lotnicze z lat 80., które powinieneś nosić, gdy jesteś pozwany przez emerytowanego optometrystę” zaśmiał się Czwarta osoba.

The Post skontaktował się z Paltrow w celu uzyskania komentarza.

Styl okularów lotniczych został spopularyzowany przez seryjnego mordercę z Milwaukee, który w latach 1978-1991 zabił i poćwiartował 17 mężczyzn. Po zatrzymaniu przez policję nosił okulary w swoim kubku.

Autentyczne okulary Dahmera można było kupić za 150 000 dolarów od kanadyjskiego entuzjasty Dahmera, Taylora Jamesa, któremu udało się zdobyć więzienną Biblię zabójcy; Jego trumnę, którą sprzedawał za 250 000 dolarów; a film piątej klasy kosztuje 3500 dolarów.

READ  Biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie odrzuca sondę House GOP, mówiąc, że motywacją Trumpa było stworzenie „fałszywych oczekiwań” rychłego aresztowania

Paltrow, która spędziła większość wtorku w sądzie ze swoim prawnikiem, powiedziała, że ​​Sanderson pochylił się nad nią i zadał jej „cios całym ciałem”.

Założyciel spółdzielni – Kto opiera się dr Za 1 dolara – przed atakiem na nagrodzoną Oscarem aktorkę Sanderson powiedział, że jest częściowo ślepy i przyznał się do kilku wcześniej istniejących schorzeń.

Adwokaci Paltrow twierdzą również, że ich klient nie uciekł z miejsca zdarzenia po incydencie.

Aktorka „Iron Mana” również planuje stanąć we własnej obronie.


Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2023/03/22/gwyneth-paltrow-compared-to-dahmer-for-serial-killer-glasses-at-trial/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *