Gwyneth Paltrow porównała się z Dahmerem za okulary „seryjnego mordercy” podczas procesu

Sławni ludzie

22 marca 2023 | 11:24 rano

50-letnia Gwyneth Paltrow pojawiła się we wtorek w sądzie pierwszego dnia procesu w związku z incydentem na nartach w Utah w 2016 roku, ale założycielka Coop została wyśmiana na Twitterze za jej „okulary Jeffreya Dahmera”.

Powód, emerytowany optometrysta dr. Według Terri Sanderson, aktorka „Zakochanego Szekspira” jechała „niekontrolowanie” na stoku w Deer Valley Resort w Utah, kiedy została uderzona i stoczyła się z góry.

Sanderson, wówczas 43-letni, powiedział, że spowodowało to „uraz mózgu, cztery złamane żebra i inne poważne obrażenia”. Złożył sprawę Przeciwko Paltrowowi w 2019 roku.

Pierwszego dnia zeznań Paltrow przybyła do sądu w okularach lotniczych w stylu lat 70., które przywodziły na myśl seryjnego mordercę Dahmera.

Paltrow ma Wcześniej noszone Szkło – Para za 289 USD od marki Caddys Dalej Jego kurnik został sprzedany na stronie internetowej — ale użytkownicy Twittera nie mogli powstrzymać się od wyśmiewania się z guru zdrowia.

„Uwielbiam jej klimat seryjnego mordercy” Skomentowane Ktoś na Instagramie.

„Jeffrey Dahmer spotyka Gwyneth Paltrow” – zachwycała się inna osoba.

Gwyneth Paltrow, lat 50, pojawiła się we wtorek w sądzie pierwszego dnia procesu w związku z incydentem narciarskim w Utah w 2016 roku.
RICK BOWMER/POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images
Sanderson złożył pozew przeciwko Paltrow w 2019 roku.
Pula wideo przez AP
Okulary Aviator zostały spopularyzowane przez seryjnego mordercę z Milwaukee, który w latach 1978-1991 zabił i poćwiartował 17 mężczyzn. Po zatrzymaniu przez policję nosił okulary w swoim kubku.
Biuro Więziennictwa/Getty Images
Oryginalne okulary Dahmera zostały zakupione od kanadyjskiego entuzjasty Dahmera, Taylora Jamesa, za 150 000 dolarów.
Odkrycie śledcze

„Gwyneth Paltrow będzie oglądać ten test wypadków narciarskich #Dahmer…wtf? Bardzo nietypowa marka dla @goop,” Tweetowane Trzecia osoba.

„To są specyfikacje lotnicze z lat 80., które powinieneś nosić, gdy jesteś pozwany przez emerytowanego optometrystę” zaśmiał się Czwarta osoba.

The Post skontaktował się z Paltrow w celu uzyskania komentarza.

Styl okularów lotniczych został spopularyzowany przez seryjnego mordercę z Milwaukee, który w latach 1978-1991 zabił i poćwiartował 17 mężczyzn. Po zatrzymaniu przez policję nosił okulary w swoim kubku.

Autentyczne okulary Dahmera można było kupić za 150 000 dolarów od kanadyjskiego entuzjasty Dahmera, Taylora Jamesa, któremu udało się zdobyć więzienną Biblię zabójcy; Jego trumnę, którą sprzedawał za 250 000 dolarów; a film piątej klasy kosztuje 3500 dolarów.

READ  Victor Vembanyama i Britney Spears opowiadają o incydencie w restauracji w Las Vegas

Paltrow, która spędziła większość wtorku w sądzie ze swoim prawnikiem, powiedziała, że ​​Sanderson pochylił się nad nią i zadał jej „cios całym ciałem”.

Założyciel spółdzielni – Kto opiera się dr Za 1 dolara – przed atakiem na nagrodzoną Oscarem aktorkę Sanderson powiedział, że jest częściowo ślepy i przyznał się do kilku wcześniej istniejących schorzeń.

Adwokaci Paltrow twierdzą również, że ich klient nie uciekł z miejsca zdarzenia po incydencie.

Aktorka „Iron Mana” również planuje stanąć we własnej obronie.


Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2023/03/22/gwyneth-paltrow-compared-to-dahmer-for-serial-killer-glasses-at-trial/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *