Jak ojciec pomaga księciu Harry’emu zrozumieć księżną Dianę – 60 min

Zrozumienie księżnej Diany


Jak ojciec pomaga księciu Harry’emu zrozumieć księżną Dianę | 60 minut

05:10

W tym tygodniu w 60 Minutes, reporter Anderson Cooper Książę Harry został przesłuchany Przed wydaniem swojego nowego pamiętnika, Zapasowy.

W szeroko zakrojonym wywiadzie Harry omówił swoje rozstanie z rodziną królewską, relacje z bratem księciem Williamem oraz to, jak śmierć ich matki, księżnej Diany, zmieniła całe życie Harry’ego.

„Myślę, że dla większości ludzi, którzy stracili rodzica lub rodzeństwo w młodym wieku… kiedy zaakceptujesz ich odejście, twoje życie nigdy się nie zmieni”. Książę Harry powiedział Cooperowi.

Przed wywiadem z Harrym Cooper nigdy nie spotkał nikogo z rodziny królewskiej.

„Jedną z rzeczy, które zainteresowały mnie w rozmowie z księciem Harrym i oczywiście przeczytaniu jego książki, było to, że nie wiedzieliśmy, kim on jest” – powiedział Cooper w 60 Minutes Overtime. „Każdy, kto interesuje się rodziną królewską, obserwował dorastanie księcia Harry’ego, odkąd się urodził… ​​Opinia publiczna ma pewne przekonanie, że wszyscy ci ludzie, o których czytają lub których widzą w telewizji. Sposób, w jaki ta osoba widzi siebie i swoje życie często jest bardzo różne. I to jest bardzo interesujące. Uważam to za rzecz oczywistą ”.

Harry, który jest teraz rodzicem dwójki dzieci, trzyletniego Archiego i rocznej Lilybet, mówi Cooperowi, że docenia konieczność blokowania prasy, podczas gdy jego matka opiekuje się dwoma chłopcami. Harry mówi, że ma nadzieję na zbudowanie życia dla swoich dzieci w izolacji od paparazzi. 38-latka ujawniła, jak ma nadzieję, że jej matka zareaguje na jej zerwany związek z księciem Williamem.

„Myśle, ze ona jest [Princess Diana] Byłoby smutno być tam, gdzie jest teraz – powiedział Harry. – Jestem pewien, że chciałaby pojednania. Mam nadzieję, że jest to osiągalne”.

Poniżej możecie obejrzeć wywiad Andersona Coopera z księciem Harrym.


Książę Harry: 60-minutowy wywiad

26:59

Ten raport został przygotowany przez Keitha Zubrow i zredagowany przez Sarah Shaffer Pretiger.


READ  Całkowite zaćmienie słońca w kwietniu będzie trwało dłużej niż zaćmienie w 2017 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *