Ana Walshe, mąż zaginionego mężczyzny z Cohasset, aresztowany za fałszywe śledztwo

COHASSET – COHASSET – Mąż zaginionej matki Cohasset, Any Walshe, został aresztowany za wprowadzenie w błąd śledztwa. Biuro prokuratora okręgowego w Norfolk poinformowało o aresztowaniu 46-letniego Briana Walshe’a w niedzielę wieczorem.

Brian Walshe ma stawić się w sądzie okręgowym w Quincy w poniedziałek.

Ana Walshe zaginęła na tydzień.

Telewizja WBZ zweryfikowała wiadomość głosową od Briana Walsha do przyjaciela Any w Waszyngtonie, gdzie Ana pracuje. Znajomy powiedział, że poczta głosowa została pozostawiona w środę, tego samego dnia, w którym zgłoszono zaginięcie Any na policji.

„Dzień dobry, tu Brian Walshe. Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze. Kontaktuję się ze wszystkimi tak często, jak tylko mogę. Od kilku dni nie ma kontaktu z Ana” – powiedział Brian w poczcie głosowej. „Jeśli znasz kogoś, kto miał z nią kontakt, wiesz, że próbowałem dodzwonić się do wszystkich. Przepraszam, że przeszkadzam. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku”.

W 2018 roku Sąd Okręgowy w USA Bryan oskarżył Walshe o oszustwo za sprzedaż dwóch fałszywych obrazów Andy’ego Warhola. Przyznał się do wielu zarzutów w 2021 roku i pozostaje w areszcie domowym do czasu wydania wyroku.

brian-walshe.jpg
Briana Walshe’a.

Dzięki zdjęcie


„To absolutnie oszałamiające” — powiedział Peter Kirby. Jest przyjacielem rodziny Walshe i widział Briana w czwartek.

Kirby powiedział, że Ana i Brian mają nadzieję, że rok 2023 będzie „ich rokiem”.

Teraz Kirby walczy z rozwojem sprawy, aby wesprzeć swojego najlepszego przyjaciela.

„Nasz drogi przyjaciel Brian jest w tej strasznej sytuacji, w której jest przerażony, ma złamane serce, utknął w niekończącej się pętli, podczas gdy internet decyduje, że jest zły” – powiedział Kirby.

obraz.jpg
Policja przeszukuje dom zaginionej kobiety z Cohasset, Any Walshe.

CBS Boston


Trwają poszukiwania zaginionej matki Cohasset, Any Walshe Zawieszony po dwóch dniachAle ponieważ śledztwo w sprawie jej zniknięcia trwało w niedzielę, policja wróciła do jej domu przy trasie 3A.

Według źródeł I-Team, policja wykonała nakaz przeszukania domu. Dzieci pary są pod opieką rządu, podają źródła.

Widziano, jak śledczy usuwali pudła z dowodami z wnętrza domu, a inni trzymali łopaty.

Biuro prokuratora okręgowego w Norfolk będzie teraz wiodącą agencją w poszukiwaniach.

ana-walshe.jpg
Ana Walshe

Zdjęcie wykonane przez policję Cohasset


Na piątkowej konferencji prasowej szef policji William Quigley powiedział, że od 1 stycznia „nie było śladu” po Walshe.

Tego samego dnia krewny widział, jak Walshe wychodziła z domu o 4 rano, aby pojechać na wspólną przejażdżkę z krajowego lotniska Reagana w Waszyngtonie na lotnisko Logan w Bostonie, powiedział szef, dodając, że jej mąż spał, kiedy wychodziła. Przypuszczalnie wezwany do pracy w nagłych wypadkach w DC

Policja powiedziała, że ​​nie może potwierdzić, czy Walshe kiedykolwiek wstał z siedzenia pasażera, dodając, że nie wszedł na pokład samolotu. Walshe zaginął w środę.

Detektywi wrócili z Waszyngtonu w niedzielę, szukając możliwych dowodów.

Quigley powiedział wcześniej, że telefon komórkowy Walshe był wyłączony od 1 stycznia i od tego czasu nie było żadnej aktywności na jej kartach kredytowych ani debetowych.

Walshe jest opisany jako 5’2 ″, ważący 115 funtów. Ma brązowe włosy, brązowe oczy i mówi ze wschodnioeuropejskim akcentem.

Każdy, kto posiada informacje, proszony jest o kontakt z detektywem policji Harrisonem Schmidtem pod numerem 781-383-1055 x-6108 lub pod adresem [email protected].

READ  Dewastacja Gazy, gdy Izrael rozpoczyna wojnę z Hamasem: aktualizacje na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *