Konkurs jedzenia hot dogów Nathana 2023 Czas, kanał, uczestnicy

grać

Ponieważ Nathan Hot Dog Eating Contest powraca na Coney Island, coroczna tradycja oglądania uczestników gorączkowo wpychających hot dogi do ust jest kontynuowana w tym roku.

Mistrz świata Joey Chestnut i najwyżej sklasyfikowana Miki Tsudo spróbują obronić swoje tytuły podczas 10-minutowego meczu typu „wszystko, co możesz zjeść”. Chestnut wygrał w zeszłym roku zawody mężczyzn po zjedzeniu 63 hot dogów i bułek, podczas gdy Sudo zjadł 40 hot dogów i bułek, aby zabrać do domu koronę kobiet.

Chestnut ustanowił rekord świata, jedząc 76 hot dogów w 2021 roku, podczas gdy rekord Sudo wyniósł 48½ hot dogów.

Przewodniczący Major League Eating, George Shea, powiedział: „Wielkość narodziła się ze słynnego konkursu jedzenia hot dogów organizowanego przez Nathana 4 lipca. Informacja prasowa. „W Święto Niepodległości 2023 po raz kolejny będziemy świętować narodziny tego narodu i mistrza 4 lipca”.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o edycji turnieju 2023.

Przeciwwskazania Martw się kasztanem: Joey Chestnut „zaniepokojony” rok po bójce z rywalem w konkursie jedzenia hot dogów

Jak oglądać konkurs jedzenia hot dogów Nathana 2023

Jest ESPN Wyłączne prawa Turniej będzie transmitowany i potrwa co najmniej do 2029 roku.

Relacja z turnieju kobiet rozpoczyna się we wtorek o 10:45 ET na ESPN3, według sieci. Zawody mężczyzn zostaną wyemitowane w południe czasu wschodniego na antenie ESPN2.

kotwica „Sport Center”. Johna Andersona i prezes Major League Eating Bogaty Shia będzie prezenterem The Equalizer, a Renee James będzie reporterem na miejscu.

READ  Baltimore, Maryland: Most się zawalił, gdy urzędnicy ogłosili zamknięcie pasów ruchu i objazdy

Kasztan Joey: Jak mistrz hot dogów, Joey Chestnut, został multimilionerem jako konkurencyjny zjadacz

Kto bierze udział w tegorocznym konkursie jedzenia hot dogów Nathana?

Oprócz Chestnut, po stronie mężczyzn konkurują Jeffrey Esper, James Webb, Matt Stoney i Nick Vehri.

Po stronie kobiet pretendentki, takie jak Michelle Lesco, Sarah Rodriguez i Larell Marie Mele, zmierzą się z broniącym tytułu mistrzem Sudo o pas musztardowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *