Koordynator ofensywy w stanie Michigan, Matt Weiss, został wysłany na urlop w związku z policyjnym dochodzeniem

Michigan Departament Policji Uniwersytetu Michigan umieścił Matta Weissa na urlopie w związku z dochodzeniem w sprawie rzekomych przestępstw związanych z dostępem do komputera w Schembechler Hall w grudniu.

ESPN i The Detroit News jako pierwsze poinformowały o dochodzeniu policyjnym. Rzecznik futbolu ze stanu Michigan potwierdził, że Weiss jest na urlopie, ale nie podał dodatkowych informacji na temat jego statusu w programie. Weiss nie odpowiedział natychmiast na wiadomość z prośbą o komentarz.

Zgodnie z oświadczeniem zastępcy szefa policji UMPD, Crystal James: „Departament Policji Uniwersytetu Michigan bada raport dotyczący przestępstw związanych z dostępem do komputera, które miały miejsce w Schembechler Hall w dniach 21-23 grudnia 2022 r. To jest trwające śledztwo. , nie mają żadnych dodatkowych informacji do udostępnienia.

Nikt nie jest nazwany Wpis do rejestru karnego stanu Michigan z 5 stycznia, kiedy policja odpowiedziała na zgłoszenie w Schembechler Hall, że mogło zostać popełnione przestępstwo. Według zgłoszenia, pracownik zgłosił oszukańczą działalność polegającą na tym, że ktoś uzyskiwał dostęp do uniwersyteckich kont e-mail bez upoważnienia.

Zabrania tego prawo stanu Michigan Dostęp do komputerów, systemów komputerowych i sieci komputerowych w określonych nieuczciwych celach, a także umyślny i nieautoryzowany dostęp, zmiana, uszkodzenie i zniszczenie komputerów, systemów komputerowych, sieci komputerowych, programów komputerowych i danych. Zabrania również wysyłania niektórych wiadomości elektronicznych.

Weiss, lat 39, dołącza do personelu Michigan przed sezonem 2021 po 12 sezonach w organizacji Baltimore Ravens. Wcześniej był asystentem pod okiem trenera z Michigan, Jima Harbaugha Stanforda. Weis trenował rozgrywających w zeszłym sezonie i awansował na koordynatora współofensywy w 2022 roku.

Głębiej

Po powrocie Jima Harbaugha AD z Michigan mógł znaleźć sposób na wycofanie się z gry w NFL

Harbaugh w poniedziałek Potwierdził, że wróci do Michigan pośrodku NFL Dochodzenie NCAA w sprawie plotek i potencjalnych naruszeń rekrutacji przez program.

READ  Rząd ma rozpocząć legalną ofertę, aby powstrzymać sondę Covid w oglądaniu przez Johnsona WhatsApp

(Zdjęcie: Mark J. Repilas / USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *