Kylie Jenner i Travis Scott są współrodzicami, a nie romantycznie

Ekskluzywny

Kylie i Travisa

Nie z powrotem razem

… łączcie się jako współrodzice

Kylie Jenner I Travisa Scotta Zdecydowanie istnieje historia – z dwójką dzieci, aby to udowodnić – ale nie pracują nad powrotem do siebie… i szczęśliwie razem wychowują swoje dzieci.

Źródła zbliżone do byłej pary twierdzą, że głównym dzieckiem Kylie jest 5-latka Burzliwy i 1 rok Powietrze — oboje mieszkają w domu Kylie — ale Travis może widywać się z dziećmi, ile chce.

Travis spędził Dzień Ojca w Londynie ze Stormi — więc ona też odlatuje z tatą.

Fani spekulowali, że Travis i Kylie mogą pracować nad swoim związkiem, podczas gdy Stormi jest z nią Ukończenie szkoły podstawowej na początku tego miesiąca … ale nasze źródła twierdzą, że było to tylko wsparcie ich córki.

Oczywiście rodzina Kylie odegrała dużą rolę w pomaganiu Stormi i Ayerowi – ale rodzina Travisa widuje się z dziećmi tak często, jak to możliwe… a nawet uczestniczyła w ukończeniu szkoły przez Stormi.TMZ.com

O ile nam wiadomo, Travis obecnie nie spotyka się z nikim nowym – chociaż został zauważony na dwóch SZAS Występy podczas jego europejskiej trasy koncertowej. Kylie jest związana Timothee Chalameta, Łapanie jedzenia I spędzając czas poza domem u siebie, ale nic nie wskazywało na to, że sprawa jest zbyt poważna.

Jest Kylie i Travis podział I dostałem to znowu razem W przeszłości… więc jest szansa, że ​​to się powtórzy, ale mówią nasze źródła Tym razem Czuję się jak na zawsze.READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: najnowsze aktualizacje - The New York Times

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *