Miss World 2024 została Czeszka Kristina Piskova

Krystyna PiskowaOszałamiająca piękność z Czech zdobyła tytuł Miss World 2024 w ubiegłą sobotę pośród blichtru i przepychu prestiżowej imprezy odbywającej się w Bombaju w Indiach.

Ta edycja jest edycją drugiego co do wielkości konkursu piękności na świecie w 2023 r., pierwotnie zaplanowanego na rok 2023 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Paige Spiranak założyła długą sukienkę z okazji 60. rocznicy wydania SI SwimwearInstagrama

Podczas uroczystości zorganizowanej w Jio World Convention Centre Piskova Ozdobiony koroną, powierzony miłości do Polski Karolina BylawskaW ten czarujący wieczór Miss World 2021 zakończyła swoją kadencję i hojnie przedłużyła swoje panowanie o kolejny rok.

Droga do nowego tytułu Miss Świata była pełna oczekiwania i zaciętej rywalizacji. Piskova Pokonanie 115 zawodników było szczególnie rewelacyjne Yasmina Zaytoun Liban pierwszym wicemiss.

Oprócz tradycyjnych przebierańców w sukniach wieczorowych i spontanicznych pytań, uczestnicy byli oceniani w różnych kategoriach, w tym w kategoriach: praca socjalna, top modelka, multimedia, debata i sport.

Jak wyłoniono zwycięzcę?

Na wszystkich etapach eliminacji uczestnicy byli grupowani według kontynentów, po 10 osób z każdej grupy do ćwierćfinału, po którym odbywały się rygorystyczne rundy selekcyjne zakończone ostatecznym pojedynkiem. W szczególności przedstawiciele Stanów Zjednoczonych i Meksyku, Victoria DeZorbo i Alejandra Diaz de Len odpowiednio, załamały się w początkowej rundzie eliminacyjnej.

Zdobywcy, którzy zwyciężyli, są uwzględnieni Ból Abrahamsa Z Trynidadu i Tobago (USA), Szczęśliwego Zombo Z Botswany (Afryka), Krystyna Piskowa Z Czech (Europa) i Yasmina Zaido Z Libanu (Azja/Oceania) każdy prezentuje swój niepowtarzalny urok i piękno na scenie światowej.

Kompilacja tej sceny pochodzi z Indii To jest Shetty22-latka, która podbiła serca lokalnej publiczności, podczas walki o upragnioną koronę otrzymała gromkie brawa i owację na stojąco.

READ  Beyond Bed Bath & Files Walka o ochronę przed bankructwem; Oczekuje zamknięcia wszystkich sklepów do czerwca – Chicago Tribune

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *