Wyniki na żywo i analiza UFC 299 Sean O'Malley vs Marlon Chito Vera

Prawie cztery lata temu Sean O'Malley poniósł jedyną porażkę w swojej karierze, a była to walka z Marlonem „Chito” Verą. Dziś wieczorem spróbuje udowodnić, że porażka to burza.

O'Malley (17-1) po raz pierwszy będzie bronił tytułu mistrza UFC w wadze koguciej, kiedy spotka się z Verą (23-8-1) w głównym turnieju UFC 299 w Kazea Center w Miami. O'Malley przegrał przez TKO w 2020 roku, kiedy kopnięcie w nogę Very znieczuliło mu nerw w prawej stopie. O'Malley przyznał, że Vera kopnął, ale zawsze utrzymywał, że nie była to „prawdziwa” strata ze względu na rzadkie występowanie problemów z nerwami.

Od tego czasu obie zawodniczki wagi koguciej odniosły wiele sukcesów. O'Malley zdobył tytuł mistrza kategorii do 135 funtów w sierpniu zeszłego roku, pokonując wieloletniego mistrza Aljamine’a Sterlinga. Vera pokonała wielu byłych mistrzów Frankiego Edgara i Dominicka Cruza 5-2.

Przed walką główną Dustin Poirier utrzymał swoje miejsce w dywizji lekkiej, pokonując w drugiej rundzie wschodzącego kandydata Benoita St. Denisa, Michael „Venom” Page strzelił zwycięstwo nad Kevinem Hollandem i zapewnił sobie udaną walkę w UFC, a Jacques Della Maddalena wyszła. Gilbert Burns i Petr Yan w dwóch ostatnich rundach odmówili Chongowi Yatongowi czołowego miejsca w tabeli.

Śledź Bretta Okamoto, Marka Raimondiego, Jeffa Wagenheima i Treya Watersa Walki można oglądać na żywo w ESPN+ PPV.

READ  OceanGate Expedition: Odłamki rozrzucone na dnie oceanu mogą dostarczyć wskazówek na temat ostatnich chwil tonięcia Titanica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *