Opublikowanie harmonogramu NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem w środę

Tydzień 1: Green Bay Packers vs. Philadelphia Eagles, 6 września, Sao Paulo, Brazylia, Paw

W pierwszym meczu ligi w Brazylii biorą udział dwie drużyny play-offowe. Będzie to także pierwszy piątkowy mecz otwarcia dla drużyn w NFL od 1970 roku.

„Chcemy być częścią tego historycznego pojedynku z Eagles w Sao Paulo” – powiedział prezes i dyrektor generalny Packers Mark Murphy. za pośrednictwem strony internetowej grupy. „Jesteśmy podekscytowani możliwością gry przed naszymi oddanymi fanami w Brazylii i pomaganiem w budowaniu międzynarodowej popularności NFL i Packers. Nasze pierwsze doświadczenia z grą za granicą mieliśmy kilka lat temu. Jestem dumny, że mogę być częścią ciągłego rozwoju ligi globalny wzrost.”

Packers grali kilka razy poza Stanami Zjednoczonymi, chociaż większość z nich to mecze przedsezonowe. Rozegrali dwa mecze przedsezonowe w Kanadzie (1997 w Toronto, 2019 w Winnipeg) i 1998 w Tokio. Rozegrali tylko jeden mecz w sezonie zasadniczym na obcym terytorium: przegrali 27-22 z New York Giants w Londynie w 2022 roku.

W sezonie NFL 2024 odbędą się cztery inne mecze międzynarodowe, choć znamy tylko gospodarze tych rozgrywek. Carolina Panthers będzie gospodarzem jednego meczu w Monachium. Minnesota Vikings i Chicago Bears będą gospodarzami meczów w Londynie, a Jacksonville Jaguars rozegrają swój 12. mecz w Londynie od 2013 roku.

READ  Amazon planuje do końca dnia zwolnić pracowników w USA, Kanadzie i Kostaryce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *