Pasażerowie Delta weszli na pokład lotów, korzystając ze zdjęcia z innego biletu

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​mieszkaniec Teksasu został aresztowany w niedzielę w Salt Lake City po tym, jak wszedł na pokład samolotu Delta Air Lines bez biletu, korzystając ze zdjęcia, które zrobił z karty pokładowej innego pasażera.

Jak wynika ze skargi złożonej w poniedziałek do Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych w stanie Utah, 26-letniemu Wycliffeowi Yvesowi Fleurisardowi postawiono zarzut jednego przestępstwa związanego z pasażerem na gapę na statkach lub samolotach. Jak poinformowała policja w Salt Lake City, został osadzony w więzieniu w hrabstwie Salt Lake.

W niedzielę po wejściu na pokład samolotu Delta do Austin w Teksasie M. Według skargi federalnej Fleurisard udała się do toalety na przodzie samolotu i pozostała tam do czasu pełnego wejścia na pokład i zabezpieczenia drzwi.

Pan. Z akt sądowych wynika, że ​​Fleurizard udał się następnie na tył samolotu i udał się do toalety. Kiedy wysiadł, gdy samolot miał już kołować na pas startowy, stewardesa zauważyła, że ​​nie ma wolnych miejsc – z akt sądowych wynika.

Stewardesa Pan. Zapytał Fleurisard, gdzie jest jego siedziba, i odpowiedział, że 21F, co według skargi zostało już zajęte. Stewardessy w swoim manifeście mają Mr. Ponieważ nie udało im się zlokalizować Fluorisarda, zdali sobie sprawę, że nie miał on pozwolenia na obecność na pokładzie samolotu, w związku z czym zgodnie ze skargą samolot wrócił do bramki.

Pan. Ze skargi Fleurizard powiedział policji, że był na wycieczce narciarskiej w Park City w stanie Utah i według skargi musi wracać do domu, aby spotkać się z rodziną. Skarżył się, że otrzymał od przyjaciela „przepustkę kumpla” linii Southwest Airlines.

Pan. Fleurisard powiedział policji, że próbował wsiąść na pokład samolotu Southwest o 15:00 w sobotę, ale według dokumentów sądowych samolot był pełny. Następnie o 6 rano w niedzielę próbował polecieć do domu samolotem Southwest, ale z dokumentów sądowych wynika, że ​​na tym samolocie również było pełno pasażerów.

READ  NASA ma zamiar ogłosić wielkie oświadczenie na temat Marsa. Oto, co wiemy. : Alarm naukowy

W niedzielę na międzynarodowym lotnisku w Salt Lake City, posługując się dowodem tożsamości ze zdjęciem i kartą pokładową, Mr. Administracja Bezpieczeństwa Transportu poinformowała w środę, że funkcjonariusze bezpieczeństwa sprawdzili kartę Fluriscard.

W strefie wejścia na pokład linii Delta Air Lines Mr. Na nagraniu z niedzielnego monitoringu widać, że Fluorisard robi zdjęcia, gdy nie patrzą. Panie, żeby wsiadł na samolot Delta. Na nagraniu widać było później Flurisarda korzystającego ze swojego telefonu.

Pan. Fleurizard „przyznał, że popełnił błąd i próbował wrócić do domu” – stwierdzono w skardze.

W środę FBI oświadczyło, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie, ale odmówiło podania dalszych szczegółów.

Z akt sądowych ze środowego popołudnia wynika, że ​​M. Żaden prawnik nie jest wymieniony na liście Flurizard.

Linie Delta Air Lines oświadczyły w niedzielnym oświadczeniu, że „współpracują z organami ścigania i odpowiednimi agencjami federalnymi w związku z dochodzeniem w sprawie osoby, która nie otrzymała biletu”.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy w USA i za granicą miały miejsce podobne przypadki pasażerów wchodzących na pokład samolotów bez biletów.

W lutym kobieta wsiadła do samolotu w Nashville i bez biletu poleciała do Los Angeles. W listopadzie mężczyzna przeszedł przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku w Kopenhadze w Danii i poleciał na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles, mając w torbie wyłącznie rosyjskie i izraelskie dowody osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *