Piracka piłka Skeens uderza 7 Cubsów w ciągu 4 rund w debiucie w MLB

Wyczekiwany debiut w lidze MLB miotacza Pittsburgh Pirates, Paula Skeensa, wniósł w sobotę energię do PNC Park.

21-letni zawodnik LSU, najwyżej notowany kandydat na miotacza w lidze MLB, w ciągu czterech rund powstrzymał Chicago Cubs przez jeden bieg, dzięki czemu Piraci prowadzili 6:1 na pierwszym miejscu w piątej rundzie.

Skanes zdobył siedem bramek, dwa razy przeszedł, pozwolił na trzy biegi i sześć trafień na 84 narzutach w najważniejszych ligach. Pierwszy run, na który pozwolił, miał miejsce po home runie Nico Hoernera w czwartej rundzie.

Po dwugodzinnym opóźnieniu spowodowanym deszczem stadion uderzył w Skanesa, odnotowując sześć skutecznych spacerów w ramach piątej rundy składającej się z siedmiu runów, która zapewniła Chicago prowadzenie. Następnie Piraci odpowiedzieli atakiem i objęli prowadzenie po home runie Yasmaniego Grandala w górnej części piątego seta i wygrali 10-9.

Fani Piratów i fani baseballu czekali, aż Scans w końcu zostanie powołany do najważniejszych lig. W środę tak się stało i w oczekiwaniu na jego debiut w PNC Park zebrał się tłum.

tłum Zbudowany wokół zagrody piratów Sprawdź Skany na rozgrzewkę przed meczem. Nagrodził tych odbijających, powalając dwóch pałkarzy, Mike’a Tachmana i Seiyę Suzuki.

Tuchman upadł, huśtając się, osiągając pełną prędkość 101 mil na godzinę.

Zaniedbany Suzuki Szybka piłka o prędkości 99 mil na godzinę w drugim uderzeniuSlider Skeensa był absolutnie obrzydliwy podczas jego pierwszego pojawienia się na talerzu.

Powszechnym porównaniem Skenesa jest były miotacz Washington Nationals Stephen Strasburg. Podobieństwa zaczynają się od ich rozmiaru i szybkiej piłki. Obaj byli dominującymi pałkarzami na poziomie uniwersyteckim, a później w niższych ligach.

Debiut Strasburga w lidze MLB w 2010 roku był oczekiwany w środowisku baseballowym, mimo że w sobotę Skanes po raz pierwszy przejął piłkę.

(Więc Marka Zuckermana z MASN W sobotę Andrew McCutchen był głównym pałkarzem, podobnie jak miało to miejsce w pierwszym meczu Strasburga w lidze MLB.)

Skanes przeszedł szybką drogę od bycia numerem 1 w drafcie MLB 2023 do debiutu w drużynie Piratów. Jego 10-miesięczne i 2-dniowe oczekiwanie nie było krótsze niż 96 dni, jakich potrzebował inny tygrys z LSU Ben McDonald, wybrany z numerem 1 w drafcie z 1989 r., aby zdobyć miejsce w The Show, ale warto było czekać.

READ  Logo Twittera X: Elon Musk rozpoczyna proces rebrandingu

Skanes zdobył powołanie po siedmiu startach w tym sezonie w Triple-A Indianapolis. Rzucił 27 1/3 rund i zanotował 45 strikeoutów, zaledwie osiem spacerów oraz 0,99 ERA i 0,91 WHIP. Utrzymywał przeciwników na poziomie 0,175 mrugnięcia.

Piraci czekali na oznaki wskazujące, że Scans może być gotowy na powołanie w tym sezonie, a on spisywał się dobrze w każdym meczu juniorów młodszych.

„Był pewien, że przyjdzie i pomoże nam wygrywać mecze” – powiedział dyrektor generalny Pirates Bena Cherringtona w czwartekdzień później Scanes został zaproszony. „Bardzo proste i jak powiedzieliśmy, wracając do wiosennych treningów, w większości przypadków to on nam powie. Nie wszystko dzieje się dlatego, że mieliśmy kontrolę nad pewnym harmonogramem i objętością, więc nie wszystko zależy od niego. Jednak wiele zależy od niego i myślę, że powiedział nam to bardzo głośno i wyraźnie.

Skanes powiedział podczas piątkowej sesji medialnej, że chce postawić Piratów „w pozycji do zwycięstwa”. Jego obecność, wraz z innym debiutantem Jaredem Jonesem, pobudziła nie tylko rotację zespołu, ale także bazę fanów w Pittsburghu, który nie odnotował rekordu zwycięstw od 2018 r. i play-offów od 2015 r. 13-letni.

Fani Piratów mają nadzieję, że sobota będzie początkiem przyszłości, w której baseball powróci do miasta z sukcesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *