Jonathan Majors aresztowany w Nowym Jorku za napaść, mówi rzecznik NYPD – The Hollywood Reporter

Jonathan Majors został aresztowany w sobotę po tym, jak odpowiedział na telefon 911 w mieszkaniu w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku, podała NYPD w oświadczeniu. Reporter z Hollywood.

„Podczas wstępnego dochodzenia ustalono, że 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą” – czytamy w oświadczeniu DCPI. „Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. Funkcjonariusze bez żadnych incydentów zatrzymali 33-latka. Poszkodowany doznał lekkich obrażeń głowy i szyi i w stanie stabilnym został przewieziony do miejscowego szpitala.

Jak poinformował rzecznik, aktor został zatrzymany pod zarzutem uduszenia, napaści i znęcania się.

– powiedział przedstawiciel Majors THR, „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy.

Majors jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych aktorów. Miał długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Konga jako złoczyńcę w centrum nadchodzących projektów studia. Avengers: Dynastia KongZ dnia 2 maja 2025 r. Niedawno pojawił się jako Kang In Ant-Man i Osa: Mania kwantowa i podobno ma pojawić się w drugim sezonie LokiSpodziewany później w tym roku.

Wcześniej w tym tygodniu Focus Features ustalił datę sezonu nagród za jego dramat Sundance. sny magazynowe, W tym gra kulturystę. Jego poprzednie dokonania obejmują dramat HBO Kraj Lovecrafta, Zachód Trudno im upaść i funkcja koreańskiego myśliwca Poświęcenie.

Jeszcze wiele przed nami…

Aaron Koch przyczynił się do powstania tej historii.

READ  2023 Detroit Lions UTFA Tracker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *