Jonathan Majors aresztowany w Nowym Jorku za napaść, mówi rzecznik NYPD – The Hollywood Reporter

Jonathan Majors został aresztowany w sobotę po tym, jak odpowiedział na telefon 911 w mieszkaniu w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku, podała NYPD w oświadczeniu. Reporter z Hollywood.

„Podczas wstępnego dochodzenia ustalono, że 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą” – czytamy w oświadczeniu DCPI. „Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. Funkcjonariusze bez żadnych incydentów zatrzymali 33-latka. Poszkodowany doznał lekkich obrażeń głowy i szyi i w stanie stabilnym został przewieziony do miejscowego szpitala.

Jak poinformował rzecznik, aktor został zatrzymany pod zarzutem uduszenia, napaści i znęcania się.

– powiedział przedstawiciel Majors THR, „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy.

Majors jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych aktorów. Miał długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Konga jako złoczyńcę w centrum nadchodzących projektów studia. Avengers: Dynastia KongZ dnia 2 maja 2025 r. Niedawno pojawił się jako Kang In Ant-Man i Osa: Mania kwantowa i podobno ma pojawić się w drugim sezonie LokiSpodziewany później w tym roku.

Wcześniej w tym tygodniu Focus Features ustalił datę sezonu nagród za jego dramat Sundance. sny magazynowe, W tym gra kulturystę. Jego poprzednie dokonania obejmują dramat HBO Kraj Lovecrafta, Zachód Trudno im upaść i funkcja koreańskiego myśliwca Poświęcenie.

Jeszcze wiele przed nami…

Aaron Koch przyczynił się do powstania tej historii.

READ  Giełdy na świecie spadają, obligacje stabilizują się, gdy rosną obawy przed recesją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *