Syn gwiazdy Rodeo, Spencer Wright, lat 3, ginie w wypadku traktorka-zabawki

Rodzina Wrightów opłakuje niewyobrażalną stratę.

Leviego Wrighta3-letni syn gwiazdy rodeo Spencera Wrighta i żona Gully’ego Wrighta2 czerwca zmarł bliski przyjaciel rodziny 3 czerwca potwierdzono w mediach społecznościowych.

„Nie potrafię nawet opisać, jak trudne były ostatnie dwa tygodnie”. Mindy Sue Clark napisał A Post na Facebooku z 3 czerwca. „Od tego, jak zadzwonił mój telefon w noc jego wypadku, po wczorajszą wiadomość, że musi wyjechać. Nie chciałam skupiać się na tym, co złe i smutne, mimo że czułam się, jakby ktoś wyrwał mi serce. To było tuż przede mną.”

Mindy pochwaliła społeczność, która stanęła za Levym, mówiąc: „Chcę skupić się na wielu cudach, których wszyscy byliśmy świadkami w ciągu tych 12 dni”.

„Reakcja na historię Leviego była absolutnie niesamowita” – kontynuował. „Ile osób powiedziało nam, że nasze nazwiska widnieją w wyszukiwarkach w mediach społecznościowych i wiecznie czekają na aktualizacje. Setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi otoczyły naszego najlepszego przyjaciela, wznosząc go w modlitwie i zarzucając kochające ramiona wokół Leviego. I jego rodzina.”

Zauważając, że zawsze byłaby wdzięczna, gdyby była jego „ciotką Mindy”, Mindy podsumowała: „Kocham cię, Fasolko! Będę za tobą tęsknić jak szalona przyjaciółka!”

READ  Ogień nadal płonie kilka dni po tym, jak dwóch strażaków zginęło na pokładzie statku towarowego Port Newark

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *