Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach

(CNN) Taylora Swifta i aktor Joe Alvin rozstali się po sześciu latach razem.

Źródło bliskie Taylorowi potwierdziło tę wiadomość dla CNN, mówiąc: „Taylor i Joe zerwali kilka tygodni temu. Po prostu planują zerwać i pozostać przyjaciółmi”.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Swifta i Alvina w celu uzyskania komentarza. Rozrywka dziś wieczorem jako pierwszy przekazał tę wiadomość.

Swift, która jest obecnie w trasie koncertowej „Eras Tour”, i Alvin po raz pierwszy połączyli się romantycznie w 2016 roku.

Zwycięzca Grammy i Alvin przez większość czasu utrzymywali swój związek razem Pod przykryciemAle w prawdziwym stylu Taylor Swift, piosenkarka rzuciła po drodze kilka pisanek o Alvinie ze swoją muzyką.

W styczniu Swift ją ujawnił Instagram To „Lawendowa mgiełka”, Piosenka z jego albumu „Midnights” z 2022 roku jest o Alvinie, który mówi, że kiedy jesteś w lawendowej mgle miłości: „Zrobisz wszystko, aby tam zostać, a ludzie nie zawiodą cię z tej chmury ”.

„Tak jak w moim związku przez sześć lat, musieliśmy unikać dziwnych plotek, tabloidów i ignorujemy to. Ta piosenka jest o ignorowaniu tych rzeczy, aby chronić prawdziwe rzeczy” – dodał.

(Od lewej) Taylor Swift i Joe Alvin na rozdaniu Złotych Globów 2020 w Los Angeles.

Alvin zarobił ok Pisanie kredytu W „Sweet Nothing” za piosenkę „Midnights”.

To nie pierwszy raz, kiedy para współpracowała przy piosenkach, które pojawiają się na albumach Swifta. Brytyjski aktor jest przypisany do kilku piosenek z albumów Swifta Epidemic z 2020 roku „Folklore” i „Evermore” pod pseudonimem „William Bowery”.

Szybki Pewny siebie Disney+ to prawdziwa tożsamość filmu dokumentalnego „Folkografia: sesje studyjne w długim stawie” W tym samym roku Alvin powiedział, że „pięknie gra na pianinie i zawsze gra, robi rzeczy i buduje”.

„Folklore” zdobył nagrodę Grammy 2021 w kategorii Album Roku, pierwszy album Alvina. Wygrana Grammy’ego.

READ  Pete Buttigieg mówi, że awarie Southwest nie są już „napędzane pogodą”

W 2019 roku ówczesna para zaręczyła się, gdy Swifties napisała tekst zorientowany na pannę młodą do „Lover”, tytułowego utworu z jej albumu, który wydała w tym roku.

„Gdybym dostawał funta za każdym razem, gdy myślałem, że jestem zaręczony, miałbym dużo monet funtowych” — powiedział Alvin. Magazyn WSJ W 2022 roku powiedział: „To znaczy, prawda jest taka, że ​​jeśli odpowiedź brzmi tak, nie powiem, a jeśli odpowiedź brzmi nie, nie powiem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *