Trump wspiera kandydatkę na wiceprezydenta Kristi Noem, która zabiła swojego psa

Źródło obrazu, Dobre zdjęcia

Tytuł Zdjęcia, Pani Nome twierdzi, że historia pokazuje, że jest gotowa robić „trudne, niechlujne i brzydkie” rzeczy zarówno w polityce, jak i w życiu.

Jeden z potencjalnych kierowców Donalda Trumpa spotyka się z krytyką za podzielenie się w swoich wspomnieniach historią o zabiciu psa.

Christy Nome, 52-letnia gubernator Dakoty Południowej, napisała w swoich wspomnieniach, które wkrótce zostaną opublikowane, że pies Cricket jest „nienadający się do wyszkolenia” i „niebezpieczny”.

Podjąwszy decyzję o uśpieniu, pani Nome zabrała psa do żwirowni i zastrzeliła ją.

„To nie jest przyjemna praca” – napisał. – Ale trzeba było to zrobić.

Wspomnienia zatytułowane „No Going Back: The Truth on What's Wrong with Politics and How You Move America Forward” ukaże się 7 maja. Źródło: The Guardian.

Historia wywołała wiele reakcji ze strony internautów, co skłoniło panią Noyam do obrony we wcześniejszym poście w serwisie X na Twitterze.

Napisał: „Kochamy zwierzęta, ale takie trudne decyzje zawsze zdarzają się na farmie”.

„Niestety 3 konie, które są w naszej rodzinie od 25 lat, musiały zostać uśpione kilka tygodni temu.”

Pani Noem, która w wieku 22 lat rzuciła studia, aby prowadzić rodzinne ranczo w Południowej Dakocie, napisała w pamiętnikach, że zabierała z innymi na polowanie na bażanty i próbowała nauczyć krykieta, 14-miesięcznego szorstkowłosego wyżła, jak się zachować . Stare psy.

Jednak próby zdyscyplinowania jej, w tym użycia elektronicznej obroży, nie powiodły się – dodał.

Wracając do domu z polowania, zatrzymała się, aby porozmawiać z miejscową rodziną, kiedy świerszcze uciekły i zaatakowały ich kurczaki, „łapiąc jedną kurę na raz i miażdżąc ją jednym kęsem”.

Po przeprosinach rodziny za zachowanie psa, powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, że musi go uśpić.

„Nienawidziłam tego psa” – powiedziała.

Sytuacja ta skłoniła ją tego dnia do „wykonania kolejnej nieprzyjemnej pracy” – pozbycia się należącego do jej rodziny kozła.

Koza pachniała „paskudnie i obrzydliwie”, „obrzydliwie, piżmowo, szaleńczo” i ścigała swoje dzieci, przewracając je.

Pani Nome powiedziała, że ​​zestrzeliła zarówno kozę, jak i świerszcza, ale koza przeżyła pierwszą kulę, co zmusiło ją do powrotu do ciężarówki po kolejny nabój.

W mgnieniu oka autobus szkolny podwiózł jej dzieci.

Zauważywszy, że nigdzie nie ma psa, jej córka zapytała: „Hej, gdzie jest Cricket?”

W części poświęconej książkom pani Noem podzieliła się tą historią, aby zilustrować swoją gotowość do robienia „trudnych, brudnych i brzydkich” rzeczy w polityce i, jeśli to konieczne, w życiu.

„Gdybym był wielkim politykiem, nie opowiadałbym tutaj tej historii” – powiedział.

Trump, przypuszczalny republikański kandydat na prezydenta, wskazał, że pani Nome znajduje się na jego liście potencjalnych kierowców.

Pani Nome przez osiem lat była jedyną członkinią Izby Reprezentantów w swoim stanie, zanim w 2018 r. została wybrana na jej pierwszą kobietę na gubernatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *