Walka Mike’a Tysona z Jake’em Paulem przełożona po odcinku zdrowotnym Tysona – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Walka Mike’a Tysona z Jackiem Paulem została przełożona po tym, jak 57-letni Tyson zachorował podczas lotu w ubiegły weekend.

Tyson i Paul powiedzieli w piątek, że ogłoszą nową datę walki w przyszłym tygodniu. Spotkali się 20 lipca na stadionie AT&T w Arlington.

W zeszłą niedzielę Tyson zachorował podczas lotu z Miami do Los Angeles, a na jego samolot wezwano służby ratunkowe. Obóz Tysona przypisał ten epizod problemowi z wrzodami.

„Podczas kolejnej konsultacji ze specjalistami medycznymi, która odbyła się w czwartek w związku z ostatnim nawrotem choroby wrzodowej, Mike Tyson będzie musiał trenować co najmniej przez kilka następnych tygodni, a następnie powrócić do pełnych treningów bez żadnych ograniczeń” – poinformowali promotorzy walki w oświadczenie.

Tyson nie walczył zawodowo od czerwca 2005 roku, ale przez lata nadal trenował. Walczył z Royem Jonesem Jr. w programie rozrywkowym w listopadzie 2020 roku.

„Ogólnie moje ciało jest w lepszej kondycji niż w latach 90. i wkrótce wrócę do pełnego harmonogramu treningów” – oznajmił Tyson w oświadczeniu. „Jake Paul, być może zyskałeś przez to trochę czasu, ale w końcu skończysz z boksem. Doceniam cierpliwość wszystkich i nie mogę się doczekać niezapomnianego występu jeszcze w tym roku.57-latek leciał niedawno z Miami do Los Angeles, kiedy w powietrzu doznał nagłego wypadku medycznego. Jego przedstawiciel rozmawiał w poniedziałek z NBC News i twierdzi, że Mike „czuje się świetnie”.

Bilety zakupione już na walkę na stadionie macierzystym Dallas Cowboys będą honorowane w nowej dacie walki – poinformowali promotorzy.

Paul (27 l.) jest gwiazdą YouTube, który ma za sobą udaną karierę w walkach o nagrody, głównie zawodników mieszanych sztuk walki i podróżujących bokserów.

„W pełni popieram przełożenie gali, aby Mike Tyson nie miał powodu przychodzić na noc walki” – powiedział Paul. „Jak wiedzą moi fani, nigdy nie chcę mierzyć się z Żelaznym Mikiem w czymś innym niż jego najlepszym, ale nie dajcie się zwieść: kiedy wejdzie ze mną na ring, będę gotowy, aby zdobyć moje W i ekscytujący finisz”.

READ  Tornado uderza w centrum Mississippi, zabijając co najmniej 1 osobę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *