Właściciel samochodu Rick Hendrick ostrzega Rose Chastain

DARLINGTON, Karolina Południowa — właściciel samochodu Rick Hendrick wydał ostrzeżenie Rossowi Chastainowi po tym, jak Kyle Larson został rozbity po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech wyścigów przez działania Chastaina.

„Jeśli jeździ Chevroletem, nie obchodzi mnie, czy rozbija nasze samochody”. Hendrick powiedział o Chastonie, który jeździ chevroletem do wyścigów na torze. „Nie obchodzi mnie to. Powiedziałem Chevroletowi. Jeśli nas zniszczysz, odzyskasz to. Jeśli tego nie zrobisz, przejadą po tobie.

„Jestem lojalny wobec Chevroleta, ale jeśli ktoś na nas wpadnie, oczekuję, że moi ludzie staną na wysokości zadania. Nie zamierzam ich słuchać ze względu na Chevroleta.

Hendrick nie skończył.

„On nie musi być aż tak agresywny” — powiedział Hendrick o Chastonie. „Myślę, że na tym etapie wyścigu możesz być bardzo agresywny, ale nie wbijasz ludzi w płot. To przysporzy wielu wrogów. Ciężko jest wygrać mistrzostwo, kiedy wiele się odpłaca.

Zapytany, czy powinien być zaangażowany, Hendrick wspomniał o właścicielu zespołu Chastaina, Justinie Marksie.

„Myślę, że Justin będzie miał rozmowę” z Chastainem.

Co do przesłania, jakie powinny nieść wyniki?

„Kiedy masz wielu ludzi, którzy chcą ci zapłacić, trudno jest wygrać mistrzostwo w ten sposób” – powiedział Hendrick.

O wszystkich incydentach z Chastainem Hendrick powiedział: „Z tymi facetami naprawdę się zestarzało”.

Słowa Hendricka wypełniły pustkę pozostawioną przez Larsona, który opuścił tor bez rozmowy z reporterami.

Nastąpiło to po tym, jak Hendrick – jeden z jego kierowców – William Byron – odniósł w niedzielę trzecie zwycięstwo w serii na torze Darlington Raceway.

Ale mógłby to być Larson, gdyby nie Chastain.

Sustain i Larsen ponownie walczyli o prowadzenie na starcie, zanim pojawiły się problemy na sześć okrążeń przed końcem.

Chastain połączył się z Larsonem i znowu się polubili. Prawy tył Chastaina uderzył w lewy przód Larsena. Kontakt obrócił samochód Chastaina na bok i uszkodził lewy przód samochodu Larsona, kończąc jego szanse na zwycięstwo. Larson zajął 20.

READ  BARK Air, pierwsza linia lotnicza dla psów, wylatuje z lotniska Westchester w stanie Nowy Jork

„Byłem w pełni zaangażowany w (Turn) 1 i chciałem popchnąć (Larson) w górę” – powiedział Chastain po opuszczeniu centrum konserwacji pola bramkowego. „Oczywiście, że nie chce kręcić nosem. Jakże nie chcę tu stać i rozmawiać z wami wszystkimi.

W poprzednim restarcie role się odwróciły. Larson był na dolnym pasie, a Chastain na górnym. Chastain uderzył w ścianę.

Zapytany przez swój zespół, czy wpadł na ścianę, Chastain odpowiedział przez radio: „O tak. Wprowadził nas prosto w to.

Gdy Chastain decydował, którą trasę wybrać na następny restart, zapytał swój zespół, czy uważają, że Larson skończył, czy też Larson zrobiłby to samo.

Grupa odpowiedziała, mówiąc Chastain, aby wybrała ścieżkę, do której czuje się najbardziej. Upadł, ustanawiając jego fatalne połączenie z Larsenem.

Kłopoty między Chastainem i Larsonem zaczęły się w Talladega. Kontakt Chastaina z Noah Graxonem z przodu pola wywołał uderzenie akordeonu, które zebrało Larsona i zakończyło jego wyścig. Larson zajął 33.

W następnym tygodniu w Dover Chastain wjechał na tył Brennana Poole’a, wysyłając samochód Poole’a do Larsona na torze, kończąc jego szanse na zwycięstwo. Larson zajął 32.

Po niedzielnym incydencie szef załogi Cliff Daniels powiedział Larsonowi przez radio: „Dlaczego wpadł na płot? W jaki sposób to ma sens? …Chevrolet, zrób te trzy wyścigi teraz, bo nas wyeliminował. dobra robota. dobra robota. W tych trzech wyścigach (liczba) wyeliminował nas 1 samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *