Wynik Eagles vs. Giants: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analizy meczu 2023 NFL Playoff Division

FILADELFIA — Philadelphia Eagles zdominowali New York Giants 28-0 w pierwszej połowie, dając do zrozumienia, że ​​Filadelfia dominowała w powietrzu i na ziemi. Jalen Hurts trafił 7 z 7 na 89 jardów, a po pierwszej kwarcie Eagles wyszli na prowadzenie 14-0, po podaniach Dallasa Goederta i Devonty Smitha, co dało prowadzenie Filadelfii.

Daniel Jones rzucił przechwyt i został uderzony pięć razy, utrzymując Giants na zaledwie 64 jardach w przerwie. Hassan Reddick miał dwa worki dla Eagles w pierwszej połowie, wyrównując rekord franczyzy pod względem większości worków w meczu play-off. James Bradberry ma przechwyt dla Eagles, pierwszy od Cornerbacka Eagles od tygodnia 9.

Boston Scott zdobył przyłożenie w drugiej kwarcie, dzięki czemu Eagles prowadzili 21-0, co było jego 11. miejscem w dziewięciu meczach w karierze przeciwko Giants. Scott ma na swoim koncie 19 przyłożeń w karierze, co potwierdza jego reputację „zabójcy olbrzymów”. Hurts miał szybkie przyłożenie, które zakończyło dominującą pierwszą połowę, kończąc 12 z 17 na 118 jardów z dwoma przyłożeniami i zerem przechwytów (ocena 129,0). Hurts ma siedem prowadzenia na 31 jardów i punkt.

Wszystkie wydarzenia ze stadionu będziemy prezentować na poniższym blogu na żywo z aktualizacjami i analizami w czasie rzeczywistym! Zdecydowanie podążaj!