Annie Wersching z „24”, „The Last of Us”, „Star Trek” umiera w wieku 45 lat

Komentarz

Aktorka Annie Wersching, najbardziej znana z podkładania głosu Des Servopoulos w grze wideo „The Last of Us” oraz agentka FBI Renee Walker w serialu telewizyjnym „24 godziny”, donosi Associated Press. Ma 45 lat.

Pani. Reklamodawca firmy Vershing powiedział AP Wersching zmarł na raka w niedzielę rano w Los Angeles. Nie od razu wiadomo, jaki rodzaj raka miała. Termin ogłoszony Zdiagnozowano raka w 2020 roku.

Pani. Mąż Wersching, Stephen Full, potwierdził jej śmierć w oświadczeniu dla Deadline. „W duszy tej rodziny jest dziś przepastna dziura” – powiedział. „Ale zostawiła nam narzędzia, aby ją wypełnić. Znalazła cud w najprostszej chwili. Nie potrzebowała muzyki do tańca. Nauczyła nas, aby nie czekać na przygodę. „Idź, znajdź to. Jest wszędzie”. Dowiedzmy Się.”

W mediach społecznościowych w późną niedzielę p. „Straciliśmy pięknego artystę i człowieka. Moje serce jest złamane”. Tweetowane Neil Druckman, twórca „The Last of Us” i współprzewodniczący twórcy gier wideo Naughty Dog.

„The Last of Us” HBO jest naprawdę w grze i mocno uderza

„Wszyscy kochali Annie. Wszyscy” – napisała w czeku współgwiazda Ever Carradine zbiórka pieniędzy GoFundMe Wzniesiony dla męża pani Wersching i trzech synów.

„U Annie zdiagnozowano raka latem 2020 roku” – napisał Carradine. „Była z natury osobą zamkniętą w sobie, a diagnoza uczyniła ją jeszcze bardziej. Chciała chronić swoich chłopców. Chciała dobrze sobie radzić. Szczerze mówiąc, nie chciała o tym rozmawiać. Chciała żyć swoim życiem, na jej warunkach i być z jej rodziną.

Po zdiagnozowaniu raka pani Wersching nadal działała, występując jako Borg Queen w „Star Trek: Picard” w Paramount Plus oraz jako seryjna morderczyni Rosalind Dyer w „The Rookie” w ABC. W swoim ostatnim poście na Instagramie w sierpniu podzieliła się swoim podekscytowaniem powrotem do tej roli.

READ  Ropa rośnie w związku z planem saudyjskim pogłębienia cięć produkcji od lipca

Pani Wersching urodziła się w St. Louis. Grał przez prawie dwie dekady, występując w powtarzających się i jednorazowych rolach w dziesiątkach seriali telewizyjnych, w tym „Bash”, „Runaways”, „Pamiętniki wampirów” i „Star Trek: Enterprise”.

Wyraził i wyreżyserował postać Des Servopoulos w popularnym tytule na PlayStation 3 z 2013 roku „The Last of Us”. Niedawno został wydany jako serial telewizyjny przez HBO. Współtwórcami Druckmana i Craiga Masina byli A Wspólne oświadczenie Odcinek 3, wyemitowany w niedzielę wieczorem, będzie poświęcony pani Wersching.

Jej przyjaciel Carradine opisał panią Wersching jako szczęśliwą i hojną osobę, która „żyła dla swojej rodziny”.

W swoim oświadczeniu dla Deadline, Full powiedział, ilekroć jeździ z nimi Kiedy synowie, Freddie, Ozzy i Archie, opuścili wspólny dom, „Powiedziała 'Cześć!’ – krzyknęła. Aż przychodzimy na świat bez słuchu. Wciąż słyszę, jak dzwoni.

Nie musisz grać w „The Last of Us”, aby obejrzeć program HBO

Gene Park przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *