Awaryjny rozgrywający 49ers, który nie jest QB, NFC Championship vs. Musiał grać w Eagles.

Przed niedzielnym meczem o mistrzostwo NFC The 49ers Już do trzeciego rozgrywającego (Brock Birdie), ale po kontuzji debiutanta, San Francisco odniosło duży cios, zmuszając go do gry jako rozgrywający.

Z ptaszkiem na boku Z powodu kontuzji łokcia Został kontuzjowany przy pierwszym posiadaniu gry, zwracając się do czwartego napastnika San Francisco, Josha Johnsona, ale potem doznał kontuzji (wstrząśnienie mózgu) w trzeciej kwarcie, pozostawiając 49ers, by rzucili się na rozgrywającego.

Więc kto jest awaryjnym QB? Według transmisji Fox, będzie to albo Kyle Juszczyk, albo Christian McCaffrey. Zaczyna wyglądać coraz bardziej prawdopodobne, że jeden z tych dwóch zrobi kilka zdjęć poniżej środka. Po wyeliminowaniu Johnsona 49ers sprowadzili Birdy z powrotem. Eagles wygrali 31-7 i awansowali do Super Bowl LVII. McCaffrey rzucił podanie, ponieważ 49ers często ugrzęzli w prowadzeniu gier w późnej fazie gry.

Na koniec McCaffrey rzucił cztery podania w karierze, przechodząc 2 za 4 na 84 jardy oraz przyłożenie i przyłożenie. W niedzielę poszedł 0 za 1. Jeśli chodzi o Juszczyka, jest w NFL od 10 sezonów i nie rzucił podania, co oznacza, że ​​49ers prawie na pewno będą musieli przeprowadzić jakąś żbik, jeśli Juszczyk lub McCaffrey wejdą do gry w QB.

Szalone w Juszczyku jest to, że mistrzostwa NFC nie były nawet pierwszym meczem w tym sezonie, w którym miał kontuzję. W drugim tygodniu było tylko dwóch aktywnych rozgrywających przeciwko 49ers Jastrzębie morskie. To był mecz, w którym 49ers musieli zwrócić się do Jimmy’ego Garoppolo po tym, jak Trae Lance złamał kostkę.

Gdyby Garoppolo doznał kontuzji w tym zwycięstwie 27-7, 49ers musieliby zwrócić się do Juszczyka. W tamtym czasie Jaszic dał jasno do zrozumienia, że ​​nie odgrywa żadnej roli w graniu QB.

„Powiedziałem Jimmy’emu w szatni:„ Hej, stary, nie każ mi dzisiaj grać jako rozgrywający ”- powiedział Juszczyk. Powiedział po wygranej w drugim tygodniu. „Obiecał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby do tego nie doszło”.

READ  George Santos spotyka się z rosnącym potępieniem, ponieważ kierownictwo House GOP milczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *