Annie Wearing Dead: Des w „The Last of Us”, „24”, aktor kończy 45 lat

Annie WerschingAktor najbardziej znany ze swoich ról”24” i „Bosch” oraz za zapoczątkowanie roli Tess w grze wideo z 2013 roku „Ostatni z nas”, zmarł po dwuletniej walce z rakiem. Ma 45 lat.

Śmierć Vershinga została potwierdzona w kampanii GoFundMe, która została udostępniona w celu zebrania funduszy dla rodziny aktora. Kampania trwa Podzielił się Alexey Hawley, gospodarzDebiutantJulie Plec, dyrektor kreatywny „Pamiętników wampirów” i „The Last of Us”, Neil Druckman.

idę Tweetowane„Jestem fanem od „24”, a Annie miała szczęście grać mamę dwóch najgorętszych wampirów w mieście… RIP Annie, jesteś niesamowitą duszą”.

„Straciliśmy pięknego artystę i człowieka. Moje serce jest złamane” – napisał Druckman.

Urodzona w St. Louis w stanie Missouri, Wersching po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w wieku 24 lat, występując w 2002 roku w odcinku Star Trek: Enterprise. Przed otrzymaniem powtarzających się ról Amelii Joffe w „General Hospital” i Renee Walker w „24 godziny”, Wersching pojawił się w różnych serialach, w tym „Frasier”, „Supernatural” i „Czarodziejki”. Wersching później dołączył do „Timeless”, „The Vampire Diaries” i „Extended” w powtarzających się rolach. Wersching pojawia się także w „Runaways” i „The Rookie”.

Po zdiagnozowaniu raka w 2020 roku Wersching kontynuował występy przez następne dwa lata.

Wersching’s GoFundMe zauważa, jak bardzo aktor uwielbiał swoją rodzinę. „Annie żyła dla swojej rodziny. Kochała swoją pracę i przyjaciół, ale Steve i chłopcy byli dla niej wszystkim. Więc Steve miałby czas na żałobę bez presji związanej z koniecznością pracy. Może więc być tatą Pretty (12 l.), Ozzy’ego (9 l.) i Archiego (4 l.), którzy będą musieli zmierzyć się z przyszłością bez swojej mamy, słodkiej Annie.

READ  Gazety porzucają komiks „Dilbert” po oburzeniu twórcy na temat czarnych „grup nienawiści”

Wersching pozostawiła męża Stephena i trzech synów, Eddiego, Ozziego i Archiego, w wieku 12, 9 i 4 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *