Byk Rodeo „Party Bus” ucieka z pokazu rodeo sióstr w Oregonie, raniąc 3 osoby

Wiadomości z USA


Wymykający się spod kontroli byk rodeo wyrwał się z areny w Oregonie i w sobotę rzucił się na tłum widzów, brutalnie podrzucając i tupiąc kobietę na swojej drodze.

Niepokojący materiał wideo Uciekające zwierzę, które przedarło się przez Rodeo 84. Sióstr i zaatakowało kobietę w czerwonej koszuli.

Byk, zwany Party Bus, przewrócił kobietę tak, że wylądowała prosto na jego głowie, zanim rozwścieczone zwierzę obróciło ją po raz drugi ze swoich rogów. Następnie rozbiła stół i pobiegła na parking, lądując u stóp byka.

To zdjęcie z filmu przedstawia byka rodeo skaczącego przez płot podczas 84. edycji Sisters Rodeo w sobotę, 8 czerwca 2024 r. w Sisters w stanie Ore. AP

Jednak desperacka walka byka rodeo o wolność jest krótkotrwała i autobus imprezowy zostaje przejęty przez mężczyzn zajmujących się transportem rodeo, trzymających zagrody dla bydła. – poinformowało Stowarzyszenie Sióstr Rodeo.

„Trzy osoby zostały ranne bezpośrednio w wyniku uderzenia byka, z czego dwie zostały przewiezione do lokalnego szpitala” – podało stowarzyszenie w oświadczeniu. Następnego dnia wszyscy zostali zwolnieni.

Poseł odniósł lekkie obrażenia podczas reagowania na pożar, ale nie powiedziano, czy spowodował je imprezowy autobus, Policja powiadomiła KTVZ.

Wydarzenie miało miejsce tuż przed 22:00 na 84. Sisters Rodeo, popularnej imprezie, która przyciąga czołowych kowbojów w kraju i tysiące widzów.

Drugi film przedstawia niczego niepodejrzewający tłum śpiewający piosenkę Lee Greenwooda „God Bless the USA”.

Byk przebiegł przez obszar koncesyjny na parking, raniąc co najmniej trzy osoby, zanim bojownicy go złapali. Kredyt hipoteczny/Instagram-
„Trzy osoby zostały ranne bezpośrednio w wyniku uderzenia byka, z czego dwie zostały przewiezione do lokalnego szpitala” – podało stowarzyszenie w oświadczeniu. Następnego dnia wszyscy zostali zwolnieni. Kredyt hipoteczny/Instagram-

Wtedy byk spontanicznie wspiął się na ponad 2-metrowy płot i wysłał stado w drogę.

Po tym incydencie autobus imprezowy został usunięty z miejsca wydarzenia.

„Oczywiście nie możemy odtworzyć tej sceny” – powiedziała KTVZ Leslie Lange, która dostarcza zwierzęta gospodarskie – w tym autobus imprezowy – na rodeo.

„Ale zabierzemy go do domu, przeprowadzimy z nim kilka ćwiczeń i spróbujemy przywrócić go do tej sytuacji”.

READ  Draymond Green wyrzucony, gdy Kings prowadzą w serii 2: 0 nad Warriors: Więcej dyscypliny przed nami?

Stowarzyszenie Zawodowych Kowbojów Rodeo stwierdziło, że sobotni incydent przypomniał, że „rodeo to bardzo rozrywkowy sport, ale w bardzo rzadkich przypadkach może również stwarzać pewne zagrożenie”.

„PRCA przesyła nasze myśli i najlepsze życzenia osobom rannym lub w inny sposób dotkniętym tym przerażającym i niezwykle rzadkim incydentem” – stwierdziło stowarzyszenie.
Zaakceptuj więcej…

https://nypost.com/2024/06/10/us-news/rodeo-bull-party-bus-escapes-sisters-rodeo-show-in-oregon-injuring-3/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =site%20przyciski

Skopiuj adres URL, który chcesz udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *