Franczyza ma swój historyczny debiut

grać

Odkąd w 2002 roku po raz pierwszy stanęli na boisku NFL, Houston Texans prezentują się całkiem nieźle.

Już nie – nie dlatego, że rozgrywający C.J. Stroud może wynieść naładowany skład na nowy poziom.

We wtorek najmłodsza drużyna ligi dokonała szalonego rebrandingu na rzecz nowej zasady zezwalającej klubom na używanie trzech różnych kasków, tak jak robią to Teksańczycy. Dodali kolor do swojej palety i alternatywne mundury, aby uhonorować kulturę Houston. Wyniki opublikowano po zebraniu informacji z ponad 10 000 ankiet i 30 grup fokusowych w ramach czegoś, co według nich jest „najbardziej włączającym fanów i przejrzyście spójnym przeprojektowaniem w historii NFL”.

Wygląda na to, że Teksańczycy mogli złożyć taką przysięgę.

„(W)e jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasze nowe stroje. Są jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ inspirowane są naszymi fanami” – powiedział w oświadczeniu prezes i dyrektor generalny klubu Cal McNair.

„Nasi fani poprosili nas, abyśmy byli H-Town i spełniliśmy oczekiwania. Byli z nami na każdym kroku, a w tych czterech mundurach naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Koszulki domowe i wyjazdowe pozostają w dużej mierze niezmienione, z zauważalnymi zmianami, w tym czcionką koszulki i paskiem na ramię przypominającym róg byka w technikach „Liberty White”.

Ale Teksańczycy zaakceptowali zmiany i kreatywność w swoich mundurach alternatywnych i Color Rush. Po raz kolejny będą nosić hełm „Battle Red”, ale będzie on wyposażony w „cukierkowe płatki czerwonej farby, czerwony metaliczny chromowany wizjer, nowe logo hełmu inspirowane rogiem byka i logo głowy byka Teksasu z tyłu”. Opcja Color Rush to oda do miasta, z akcentami „H-Town Blue” i nowym, stylizowanym logo H obok nowej gwiazdy flagi stanu Teksas (podobnej do oryginalnego logo zespołu). I tak, ten „H-Town Blue” zdecydowanie wygląda na ukłon w stronę „Columbia Blue”, poprzednika serii z Houston Oilers, mimo że prawa do tego tytułu należą do rywala z dywizji, Tennessee Titans… to smutne. Wielu Houstonian.

READ  Po wybuchu w Miami, który skrócił sezon Celtics, wszyscy są winni

Teksańczycy zostali pierwszą drużyną NFL, która „wprowadziła nowe logo na alternatywnym hełmie i system dwóch logo na wszystkich hełmach”. Przed wtorkiem Houston było jedyną ligą w lidze, która nie zmieniła swojego podstawowego logo lub miała alternatywne.

Obecni mistrzowie AFC South poradzą sobie dobrze w 2024 roku. Czy będą wystarczająco dobrzy, aby zagrać w swoim pierwszym meczu w mistrzostwach AFC? A może lepiej?

H-Town patrzy na to z wielką dumą.

***

Śledź Nate'a Davisa z USA TODAY Sports na X, dawniej Twitterze @ByNateDavis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *