Goldman Sachs raportuje zysk na akcję zwykłą w wysokości 11,58 USD w pierwszym kwartale 2024 r. i roczną stopę zwrotu z kapitału podstawowego na poziomie 14,8%.

Nowy Jork, 15 kwietnia 2024 r – Grupa Goldman Sachs, Inc. (NYSE: GS) podała dzisiaj dochód netto w wysokości 14,21 miliarda dolarów i dochód netto w wysokości 4,13 miliarda dolarów za pierwszy kwartał zakończony 31 marca 2024 roku. Rozwodniony zysk na akcję zwykłą (EPS) wyniósł 11,58 USD, a roczna stopa zwrotu ze średniego kapitału własnego (ROE) wyniosła 14,8% w pierwszym kwartale 2024 r.

Wyświetl wersje do druku wyników wyników za pierwszy kwartał 2024 r [PDF] oraz prezentacja wyników finansowych za I kwartał 2024 roku [PDF].

– powiedział prezes i dyrektor generalny Goldman Sachs David Solomon. „Nasze wyniki za pierwszy kwartał odzwierciedlają siłę naszych światowej klasy i wzajemnie powiązanych franczyz oraz siłę zysków Goldman Sachs. W dalszym ciągu realizujemy naszą strategię, koncentrując się na naszych kluczowych mocnych stronach, aby służyć naszym klientom i dostarczać korzyści naszym interesariuszom.

Telekonferencja w celu omówienia wyników finansowych Spółki, perspektyw i spraw z nimi związanych odbędzie się o godzinie 9:30 (czasu wschodniego) w terminie określonym powyżej. Zaproszenie jest otwarte dla publiczności.

Osoby chcące odsłuchać połączenie konferencyjne powinny wybrać numer +1-800-289-0459 (w USA) i +1-323-794-2095 (poza USA) z hasłem 7042022. Numer należy wybrać co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem połączenia konferencyjnego. Niniejsze połączenie konferencyjne można również uzyskać w formie transmisji internetowej w formie audio w sekcji Relacje inwestorskie na stronie internetowej www.goldmansachs.com/investor-relations. Dostęp do połączenia jest bezpłatny. Dla tych, którzy nie będą mogli słuchać transmisji na żywo, powtórka będzie dostępna na naszej stronie internetowej około trzech godzin po wydarzeniu.

Wszelkie pytania dotyczące uzyskania dostępu do telekonferencji należy kierować do działu relacji inwestorskich Goldman Sachs pocztą elektroniczną na adres [email protected].

READ  Jonathan Majors oskarżony o napaść i nękanie w związku ze sporem domowym | Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *