Gwiazda Laverne & Shirley, Cindy Williams, zmarła w wieku 75 lat

Ale nazywała się Shirley.

„Jest pewną siebie, miłą, powściągliwą, temperamentną, kochającą zabawę osobą” – powiedziała Williams. Kiedyś mówiła o swoim charakterze. Dodał, że chociaż pragnienia Shirley nie były jawnie przedstawiane na ekranie, zarówno Laverne, jak i Shirley dążyły do ​​​​wygód współczesnego życia.

„To jest dla mnie tragedia tych postaci” – dodała pani Williams. „Jeśli tak się nie stanie, gdzie jesteśmy? Takie jest moje życie”.

Urodzona 22 sierpnia 1947 roku w Van Nuys w Kalifornii, w rejonie San Fernando Valley w Los Angeles, Cynthia Jane Williams zainteresowała się aktorstwem w szkole średniej i uczęszczała do Los Angeles City College, gdzie specjalizowała się w sztukach teatralnych. , według biografii dostarczonych przez panią Kranis. „Byłam kimś, kogo można nazwać„ dziewczyną z doliny ”” – napisała pani Williams w swoim pamiętniku z 2015 r. „Shirley, I Jest! A Storyteller’s Life”.

Pracowała w A Dom Naleśnikówjak również w klubie nocnym Whiskey a Go Go w Hollywood, według Reporter z Hollywood. Pani Williams występowała w dezodorantach i reklamach Okulary słonecznePowiedział, że niektóre z nich nie były transmitowane W wywiadzie Z Akademią Telewizyjną. Jej wczesne role telewizyjne obejmowały odcinki „Pokój 222”, „Niania i profesor” oraz „Miłość po amerykańsku”.

„Zawsze grałem najlepszego przyjaciela głównego bohatera” — powiedział.

Później pani Williams, znana z pozornie niewinnej obecności amerykańskiej ukochanej, odwróciła to oczekiwanie na lewą stronę dzięki wyjątkowo przebiegłemu występowi w „Rozmowie”. W filmie widz składa w całość jej słowa z nagranej potajemnie rozmowy, spodziewając się, że będzie bezradną ofiarą, a nie wyrachowaną kobietą, którą jest. Mogły być bardziej dramatyczne role, ale zamiast tego zwrócił się do komedii sytuacyjnej.

Pani Williams i pani Marshall byli Mr. byli partnerami w Zoetrope, firmie producenckiej założonej przez Coppolę, gdzie pracowali nad potencjalną telewizyjną parodią z okazji dwusetnej rocznicy, kiedy Ms. Brat Marshalla, Gary Marshall, zapytał obie kobiety, czy chcą. Fonzie (Henry Winkler) i Richie (Ron Howard) występują gościnnie w „Happy Days” jako łatwe randki. Fonzie przejął Laverne dla siebie, podczas gdy Shirley pozostała dla Richiego, jej współgwiazdy „American Graffiti”, która grała jej chłopaka w filmie, Mr. Ponownie spotkała panią Williams z Howardem.

READ  Jestem podekscytowany (i zdenerwowany) tą plotką o iPhonie 15 Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *