Horoskop na piątek, 26 kwietnia 2024 r

Ostrzeżenie o księżycu

Żadnych przerw w zakupach i ważnych decyzjach. Księżyc jest w Strzelcu.

Baran (21 marca-19 kwietnia)

Och szczęśliwy dzień! Od wczoraj Merkury nie jest w retrogradacji; Dzisiaj Księżyc znajduje się w ekscytującej części twojego wykresu, dlatego chcesz uciec i dołączyć do cyrku. Chcesz wolności! Potrzebujesz emocji! Chcesz, żeby wydarzyło się coś nowego i zabawnego! (Powodzenia.)

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Jesteś zaradny, dlatego znajdujesz nowe zastosowania dla wspólnego zasobu lub nowe sposoby radzenia sobie ze wspólnymi obowiązkami. Znajdziesz także nowe sposoby inwestowania swoich nieruchomości i aktywów. To dla Ciebie mocny czas. Użyj tego!

Bliźnięta (21 maja-20 czerwca)

Być może dzisiaj przyciągniesz kogoś bardzo wpływowego. Niezależnie od tego, czy tak jest, czy nie, musisz być skłonny do kompromisu i wykraczać poza wszystko w kontaktach z innymi. Może to być trudne, ponieważ w tej chwili czujesz się ambitny. Jednak jest jak jest.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

To jest weekend; Jesteś jednak w kreatywnym nastroju. Miejmy nadzieję, że inni Cię wysłuchają, ponieważ mają pomysły na ulepszenia lub reformy w pracy. Możesz być napalony, aby poprawić swoje ciało lub zdrowie. Rozważasz zmianę swoich przyszłych celów.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

To dla ciebie dzień pełen zabawy. Jeśli jednak pracujesz w świecie rozrywki, showbiznesu, hotelarstwa czy sportu, będzie to dla Ciebie bardzo mocny dzień. Możesz zobaczyć nowe i lepsze sposoby działania. Zdecydowanie.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Dyskusje z członkami rodziny, zwłaszcza kobietami, będą dziś miały ogromną moc. Bądź grzeczny i pytaj. Być może ty lub ktoś inny znajdzie sposób na poprawę swojej sytuacji domowej lub dynamiki rodziny. (Nie jest to zaskakujące, ponieważ najlepsze nie ma końca.)

Waga (23 września – 22 października)

Twój umysł jest bystry i dlatego docierasz do sedna wszystkiego. Z pewnością zauważysz oszusta z odległości mili i będziesz w stanie rozpoznać, czy ktoś jest nieuczciwy. To tak, jakbyś miał wzrok rentgenowski. „Swami wszystko widzi, wszystko wie i nic nie mówi”.

READ  Jonathan Majors aresztowany w Nowym Jorku za napaść, mówi rzecznik NYPD - The Hollywood Reporter

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Ponieważ masz dziś dostatni nastrój, znajdziesz nowe aplikacje i aplikacje, które należą do Ciebie. (Czy ta kosiarka mogłaby zamienić się w lampę podłogową?) Na stronie znajdziesz także nowe sposoby zarabiania pieniędzy.

Strzelec (22 listopada-21 grudnia)

Będziesz miał silną reakcję i silne uczucia w stosunku do wielu rzeczy. (Możesz tego nie zauważyć, ale inni to zrobią.) Zasadniczo chcesz, żeby wszystko zostało zrobione. Chcesz wyników. Ty także chcesz się pobawić i potrzebujesz trochę wolnego, żeby dobrze się zachować. Spokojnie – możesz mieć wszystko.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Tajemnice mogą wyjść na jaw już dziś. W rzeczywistości te sekrety mogą być powiązane romantycznie, ponieważ jesteś zabawny i otwarty na kontakty towarzyskie. Będziesz cieszyć się rozrywką domową i naprawami DIY.

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Dziś możesz odbyć burzliwą dyskusję z przyjacielem. Mogą chcieć podzielić się z tobą swoją wiarą lub mogą czuć potrzebę, aby ci o tym powiedzieć. Cokolwiek to jest, poradzisz sobie z tym taktem i dyplomacją – jak to masz w zwyczaju.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Dziś jesteś zauważony. W rzeczywistości niektórzy ludzie postrzegają cię jako osobę posiadającą władzę, wpływ lub jakiś rodzaj wpływu, dlatego ktoś może poprosić cię o pomoc. To dla Ciebie pracowity i aktywny czas. Będziesz cieszyć się kupowaniem pięknych rzeczy.

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktor Channing Tatum (1980) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś odważny, a jednocześnie ostrożny. Wierzysz w logiczne planowanie i staranne przygotowanie. To był powolny rok. Warto odpocząć, aby móc się zregenerować. Skoncentruj się na swoich potrzebach i relacjach i szukaj ludzi, którzy stoją za tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *