Jeremy Renner przebywa na OIOM-ie po 2 operacjach po tym, jak został ranny w incydencie z pługiem śnieżnymCNN

Aktor „Hawkeye”, Jeremy Renner, dochodzi do siebie po operacji „tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych” w Nowy Rok. Wypadek z pługiem śnieżnym w Nevadzie, powiedział rzecznik aktora.

Rzecznik powiedział, że w poniedziałek wieczorem Renner był w „krytycznym, ale stabilnym stanie” na oddziale intensywnej terapii.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało wcześniej CNN, że 51-letni aktor przeszedł do tej pory dwie operacje mające na celu wyleczenie obrażeń odniesionych w wypadku.

Renner trafił do szpitala w niedzielę po „wypadku związanym z pogodą” podczas odśnieżania, potwierdził w poniedziałek jego przedstawiciel Sam Mast w rozmowie z CNN.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe poinformowało, że jego zastępcy zareagowali na „traumatyczny uraz” Rennera w rejonie autostrady Mount Rose w Reno.

Zastępcy znaleźli rannego Rennera i skoordynowali jego transport do szpitala w okolicy, poinformowało biuro szeryfa w komunikacie prasowym, dodając, że aktor był jedyną osobą uczestniczącą w wypadku.

Biuro szeryfa nie ujawniło szczegółów na temat tego, jak doszło do wypadku z pługiem śnieżnym, ale poinformowało, że jego zespół ds. badania poważnych wypadków bada okoliczności incydentu.

W czasie katastrofy część zachodniej Nevady była pokryta śniegiem. W rejonie Reno spadło od 6 do 12 cali śniegu między Nowym Rokiem a Nowym Rokiem na wysokości poniżej 5000 stóp i do 18 cali na wyższych wysokościach. Narodowa Służba Meteorologiczna w Reno.

Renner udostępnił kilka filmów i zdjęć przedstawiających go w śnieżnych warunkach na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, w tym film na Instagramie opublikowany dwa tygodnie temu, w którym aktor wydaje się prowadzić pług śnieżny.

Rodzina Rennera wydała oświadczenie w poniedziałek wieczorem, dziękując personelowi szpitala i ratownikom za pobyt aktora w szpitalu.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby podziękować niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekowali, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi miasta Reno Hilary Schieve oraz rodzinom Carano i Murdock” – powiedział rzecznik Jeremy’ego w oświadczeniu. „Są bardzo szczęśliwi i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

READ  Tiger Woods przegrywa w trzeciej rundzie na Masters

Renner występuje w serialu Paramount+ „Mayor of Kingstown” i jest najbardziej znany z roli Hawkeye’a w kilku filmach Marvel Cinematic Universe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *