Tamar Hamlin z Philsa doznała zawału serca na boisku. Bengalczycy: Obrona „walczy”, mówi rzecznik rodziny

Makabryczna i emocjonalna scena rozegrała się podczas poniedziałkowego meczu pomiędzy Rachunki I bengalski. Na 5:58 do końca pierwszej kwarty, bezpieczeństwo Billsa, Tamar Hamlin, wstała po trafieniu szerokiego odbiornika Bengalsa, Dee Higginsa. Po dokonaniu wślizgu Hamlin nagle upadł na ziemię. Otrzymał natychmiastową pomoc medyczną na miejscu i został przewieziony do Centrum Medycznego UC w Cincinnati.

24-letni Hamlin doznał zawału serca po przywróceniu tętna na boisku, ogłosili Bills we wtorkowym oświadczeniu. Zespół ujawnił ponadto, że Hamlin „znajduje się na liście w nieprzytomnym i krytycznym stanie”.

„Monday Night Football” pomiędzy Buffalo i Cincinnati zostało oficjalnie przełożone przez NFL po 22:00 czasu wschodniego. Liga wydała następujące oświadczenie:

Komisarz NFL Roger Goodell ogłosił, że mecz Buffalo Bills – Cincinnati Bengals został przełożony z powodu upadku Damara Hamlina z Buffalo Bills.

Hamlin otrzymał natychmiastową pomoc medyczną od grupowego i niezależnego personelu medycznego oraz lokalnych ratowników medycznych. Później został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie pozostaje w stanie krytycznym.

Nasze myśli są z Tamar i Buffalo Bills. Podamy więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.

NFL nadal komunikuje się ze Stowarzyszeniem Graczy NFL, które zgodziło się przełożyć mecz.

Hamlin został umieszczony na noszach i ostatecznie otrzymał resuscytację na boisku przez kilka minut w karetce. Po wejściu do karetki, która zabrała go i niektórych członków rodziny do szpitala, podano mu tlen.

We wtorek rano rzecznik rodziny, Jordan Rooney, przekazał aktualne informacje na temat Hamlina: „Nie mogę mówić konkretnie o jego stanie. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że walczy. Jest wojownikiem… Rodzina jest w dobrym nastroju. szczerze biorąc to minuta po minucie, godzina po godzinie. ”Poświęć godzinę.… Najważniejszą rzeczą jest zapewnienie rodzinie prywatności.… Jego rodzina bardzo teraz przechodzi”.

READ  S&P 500 kończy najgorszy rok najgorszą stratą od 2008 roku

Poniedziałkowy mecz został zawieszony po tym, jak trener Bills Sean McDermott i Zach Taylor z Bengals przemawiali na boisku. Około godziny później NFL postanowiło przełożyć mecz. Zdecydował się nie odnosić się do potencjalnej zmiany harmonogramu gry w wezwaniu medialnym w poniedziałek wieczorem. Ta decyzja ostatecznie spocznie w rękach komisarza Rogera Goodella.

Bills postanowili wrócić do Buffalo wczesnym rankiem we wtorek. Kilku członków Bills and Bengals trafiło do szpitala w poniedziałek wieczorem.

W poniedziałek o 23:30 agent Hamlina, Ira Turner, wydał oświadczenie. Media NFL: „Proszę, módlcie się dalej za Tamar i jej rodzinę. W tej chwili nie mamy żadnych aktualizacji. Proszę, módlcie się za rodzinę”.

Hamlin jest w trakcie swojego drugiego sezonu z Bills. Po pojawieniu się w 14 meczach jako debiutant w tym sezonie, przepracował sobie drogę do wyjściowego składu Buffalo. Hamlin grał kolegialnie w Pittsburghu, gdzie miał 276 wślizgów i sześć przechwytów.

postać Hamlina A etyka pracy doprowadziła go do 53-osobowego składu Billsów jako 3-dniowego wyboru w drafcie. Ta sama etyka pracy pomogła mu zostać starterem w tym sezonie.

„Tamar wykonała świetną robotę” – powiedział Bills GM Brandon Beane o Hamlinie podczas obozu przygotowawczego dla nowicjuszy. „Jest bardzo instynktownym graczem. … Jest świetnym dzieciakiem, kocha to, ciężko pracuje i pomimo tego, że jest wybierany w szóstej rundzie, daje sobie każdą okazję, by się wmieszać”.

Kontuzja Hamlina wywołała falę emocji i wsparcia w świecie sportu. Każda drużyna NFL dzieli się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu graczy wyraziło swoje poparcie dla Hamlina i jego kolegów z drużyny Buffalo.

CBS Sports poda więcej informacji na temat Hamlina, gdy tylko będą dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *