Tamar Hamlin z Philsa doznała zawału serca na boisku. Bengalczycy: Obrona „walczy”, mówi rzecznik rodziny

Makabryczna i emocjonalna scena rozegrała się podczas poniedziałkowego meczu pomiędzy Rachunki I bengalski. Na 5:58 do końca pierwszej kwarty, bezpieczeństwo Billsa, Tamar Hamlin, wstała po trafieniu szerokiego odbiornika Bengalsa, Dee Higginsa. Po dokonaniu wślizgu Hamlin nagle upadł na ziemię. Otrzymał natychmiastową pomoc medyczną na miejscu i został przewieziony do Centrum Medycznego UC w Cincinnati.

24-letni Hamlin doznał zawału serca po przywróceniu tętna na boisku, ogłosili Bills we wtorkowym oświadczeniu. Zespół ujawnił ponadto, że Hamlin „znajduje się na liście w nieprzytomnym i krytycznym stanie”.

„Monday Night Football” pomiędzy Buffalo i Cincinnati zostało oficjalnie przełożone przez NFL po 22:00 czasu wschodniego. Liga wydała następujące oświadczenie:

Komisarz NFL Roger Goodell ogłosił, że mecz Buffalo Bills – Cincinnati Bengals został przełożony z powodu upadku Damara Hamlina z Buffalo Bills.

Hamlin otrzymał natychmiastową pomoc medyczną od grupowego i niezależnego personelu medycznego oraz lokalnych ratowników medycznych. Później został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie pozostaje w stanie krytycznym.

Nasze myśli są z Tamar i Buffalo Bills. Podamy więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.

NFL nadal komunikuje się ze Stowarzyszeniem Graczy NFL, które zgodziło się przełożyć mecz.

Hamlin został umieszczony na noszach i ostatecznie otrzymał resuscytację na boisku przez kilka minut w karetce. Po wejściu do karetki, która zabrała go i niektórych członków rodziny do szpitala, podano mu tlen.

We wtorek rano rzecznik rodziny, Jordan Rooney, przekazał aktualne informacje na temat Hamlina: „Nie mogę mówić konkretnie o jego stanie. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że walczy. Jest wojownikiem… Rodzina jest w dobrym nastroju. szczerze biorąc to minuta po minucie, godzina po godzinie. ”Poświęć godzinę.… Najważniejszą rzeczą jest zapewnienie rodzinie prywatności.… Jego rodzina bardzo teraz przechodzi”.

READ  Producent komputerów PC Acer chce wejść na rynek e-rowerów z 35-funtowymi „ebii” – Ars Technica

Poniedziałkowy mecz został zawieszony po tym, jak trener Bills Sean McDermott i Zach Taylor z Bengals przemawiali na boisku. Około godziny później NFL postanowiło przełożyć mecz. Zdecydował się nie odnosić się do potencjalnej zmiany harmonogramu gry w wezwaniu medialnym w poniedziałek wieczorem. Ta decyzja ostatecznie spocznie w rękach komisarza Rogera Goodella.

Bills postanowili wrócić do Buffalo wczesnym rankiem we wtorek. Kilku członków Bills and Bengals trafiło do szpitala w poniedziałek wieczorem.

W poniedziałek o 23:30 agent Hamlina, Ira Turner, wydał oświadczenie. Media NFL: „Proszę, módlcie się dalej za Tamar i jej rodzinę. W tej chwili nie mamy żadnych aktualizacji. Proszę, módlcie się za rodzinę”.

Hamlin jest w trakcie swojego drugiego sezonu z Bills. Po pojawieniu się w 14 meczach jako debiutant w tym sezonie, przepracował sobie drogę do wyjściowego składu Buffalo. Hamlin grał kolegialnie w Pittsburghu, gdzie miał 276 wślizgów i sześć przechwytów.

postać Hamlina A etyka pracy doprowadziła go do 53-osobowego składu Billsów jako 3-dniowego wyboru w drafcie. Ta sama etyka pracy pomogła mu zostać starterem w tym sezonie.

„Tamar wykonała świetną robotę” – powiedział Bills GM Brandon Beane o Hamlinie podczas obozu przygotowawczego dla nowicjuszy. „Jest bardzo instynktownym graczem. … Jest świetnym dzieciakiem, kocha to, ciężko pracuje i pomimo tego, że jest wybierany w szóstej rundzie, daje sobie każdą okazję, by się wmieszać”.

Kontuzja Hamlina wywołała falę emocji i wsparcia w świecie sportu. Każda drużyna NFL dzieli się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu graczy wyraziło swoje poparcie dla Hamlina i jego kolegów z drużyny Buffalo.

CBS Sports poda więcej informacji na temat Hamlina, gdy tylko będą dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *