Kate Middleton przerywa miesiące milczenia i pozuje do rodzinnego zdjęcia z okazji Dnia Matki bez obrączki

Sławni ludzie

Kate Middleton po raz pierwszy ponownie wystąpiła publicznie z okazji Dnia Matki, odkąd księżniczka kilka tygodni temu przeszła operację.

Portret księcia Williama z okazji Dnia Matki pokazał, jak wygląda swobodnie obok trójki swoich dzieci, księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

Na rodzinnym zdjęciu widziano 42-letnią księżną Walii bez obrączki i jakiejkolwiek innej biżuterii.

@princeandprincessofwales / Instagram

To pierwsza aktualizacja Pałacu Kensington od czasu operacji Kate. Po powrocie do zdrowia podziękował swoim zwolennikom.

„Dziękuję za miłe życzenia i nieustające wsparcie przez ostatnie dwa miesiące. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki” – napisał do fanów, podpisując się literą „C” w imieniu Catherine.

C Ubrani w dżinsową kurtkę polową Charlotte (8 l.) i Louis (5 l.) byli otoczeni przez George’a (10 l.) i przytulali mamę od tyłu.

Matka zrobiła sobie przerwę od królewskiego światła, gdy 16 stycznia dochodzi do siebie po „zaplanowanej operacji brzucha”.

Jego ostatni występ w Sandringham w Boże Narodzenie wywołał wiele spekulacji na temat jego nieobecności w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

29 stycznia zabieg uznano za udany, gdy księżniczka wróciła do Adelaide Cottage w Windsorze, aby ponownie spotkać się z dziećmi po dwutygodniowej nieobecności.

Komentarze Goldsmith na temat jej synowej doprowadziły do ​​kilku teorii spiskowych – w tym dotyczących jej śpiączki – które w dalszym ciągu otaczały zniknięcie przyszłej królowej ze światowej sceny.
W styczniu Kate Middleton przeszła planową operację brzucha. SWNS

TMZ zauważyło go w poniedziałek na miejscu pasażera w czarnym Audi 4×4 wraz z matką, Carole Middleton, w ciemnych okularach przeciwsłonecznych zakrywających twarz.

Gdy zdjęcie obiegło amerykańskie media, Pałac Kensington zaapelował do brytyjskiej prasy o zaprzestanie publikowania zdjęcia ze względu na poszanowanie prywatności rodziny królewskiej.

Tymczasem Pałac Buckingham uczcił Dzień Matki, udostępniając zdjęcie króla Karola całującego rękę swojej zmarłej matki, królowej Elżbiety II, zrobione po meczu polo w 1985 roku.

READ  Jewgienij Prigożyn był w Rosji, mówi Aleksander Łukaszenko

„Pokojowej Niedzieli Matki dla wszystkich matek i tych, którzy dziś tęsknią za swoimi matkami” – czytamy w przesłaniu króla.

Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2024/03/10/entertainment/kate-middleton-poses-for-mothers-day-family-photo-without-wedding-ring/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons=utmtonsitecampaign

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *