Kayla Unbehaun: dziewczyna z Illinois, która zaginęła z matką 6 lat temu, zostaje odnaleziona w Karolinie Północnej.CNN

Przez sześć lat bliscy – z pomocą opinii publicznej – szukali Kayli Anbehan po tym, jak została rzekomo porwana przez matkę, która nie sprawowała opieki w Illinois.

Teraz, gdy ma 15 lat, został odnaleziony bezpieczny – 600 mil dalej w Karolinie Północnej – a teraz ponownie spotkał się ze swoim ojcem w Illinois – powiedziała we wtorek CNN Samantha Booth z Departamentu Policji w Asheville.

Kayla miała 9 lat, kiedy została porwana przez swoją nie sprawującą opieki matkę, Heather Anbehan, z przedmieść Chicago w South Elgin w stanie Illinois, gdzie znajduje się Krajowe Centrum Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych. powiedział.

Powiedział, że ojciec Kayli, Ryan Iserka, uzyskał pełną opiekę nad nią na początku 2017 roku, zezwalając na nadzorowane wizyty Anbehana. CNN stowarzyszony WBBM. Ale kiedy 5 lipca Iserka pojechała odebrać córkę, dowiedziała się, że para nie wróciła z biwaku, jak donosiło WBBM w następnym roku.

Anbehoun otrzymał nakaz popełnienia przestępstwa za porwanie 28 lipca 2017 r. Według Dla centrum non-profit pomaga rodzinom szukać amerykańskich dzieci, które zostały przygarnięte przez krewnych lub nieznajomych lub uciekły. W 2022 roku do FBI wpłynęło prawie 360 ​​000 zgłoszeń zaginięć dzieci. PowiedziałoWskazuje, że możliwe jest powielanie.

Później w sobotę wieczorem Kayla została zauważona w sklepie w Asheville przez kogoś, kogo znała z odcinka. „Nierozwiązane tajemnice” Netflixa Seria uprowadzeń rodziców, powiedział Booth CNN. Mężczyzna powiadomił pracownika sklepu, który następnie wezwał policję, powiedział Booth.

Unbehaun został aresztowany w sobotę i przetrzymywany za kaucją w wysokości 250 000 dolarów do czasu ekstradycji w hrabstwie Buncombe w Północnej Karolinie, powiedział we wtorek CNN zastępca urzędnika Corey Alexander. Nie wymieniono żadnych konkretnych zarzutów, a on otrzymał datę rozprawy 11 lipca, powiedział Alexander.

Został zwolniony we wtorek rano i zwolniony, powiedział Booth.

READ  Aaron Gordon prowadzi Nuggets do zwycięstwa w meczu 4, prowadząc w serii 3-1 nad Heat w finałach NBA

Tymczasem Iserka bardzo się cieszy, że jej córka jest bezpieczna w domu, powiedziała w oświadczeniu przesłanym przez Krajowe Centrum Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych, dziękując organizacji i organom ścigania za rozpowszechnienie informacji o jej poszukiwaniach.

„Chcę podziękować wszystkim obserwującym Strona na Facebooku „Przyprowadź Kaylę do domu”.Pomógł utrzymać swoją historię przy życiu i odegrał kluczową rolę w szerzeniu świadomości”. powiedział. „Prosimy o prywatność, aby ponownie się poznać i poruszać się po tym nowym początku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *