Kontrakty terminowe na Dow spadły o 200 punktów, spadając po zyskach Microsoftu

Traderzy na parkiecie NYSE, 4 sierpnia 2022 r.

źródło: NYSE

Kontrakty terminowe na akcje spadły na początku handlu w środę, gdy inwestorzy przyglądali się najnowszej partii zysków przedsiębiorstw.

Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average spadły o 222 punkty, czyli 0,66%. Kontrakty futures na Nasdaq-100 spadły o 1,3%, a kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,8%.

Akcje Microsoftu spadły o 2%. Akcje początkowo rosły po tym, jak gigant technologiczny odnotował zysk na akcję w drugim kwartale fiskalnym. Przekroczone szacunki analityków. Jednak akcje spadły po tym, jak firma podała chłodne wskazówki dotyczące wezwania do zarobków.

Inwestorzy oczekują wyższych zysków przedsiębiorstw w obawie przed recesją. Jak dotąd, według Refinitiv, ponad 70 spółek z S&P 500 zgłosiło wyniki za czwarty kwartał, a 65% zgłosiło wyniki lepsze niż oczekiwano.

„Biorąc pod uwagę, że większość zysków wciąż wyprzedza rynek, na pytanie, czy ostatnie wzrosty uzasadniają zwrot w kierunku wzrostu, można odpowiedzieć zaskakującymi zyskami i solidnymi wskazówkami” – powiedział Quincy Crosby, główny globalny strateg w LPL. Finanse.

Tesli, Boeingiem, IBM I AT&T Wśród firm, które mają opublikować dane w środę, są m.in

Ruchy nastąpiły po trzydniowym rajdzie dla blue-chip Dow. Od początku tygodnia wszystkie trzy główne średnie wzrosły o co najmniej 1%.

READ  Pfizer (PFE) Zyski za IV kwartał 2022 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *