Książę Harry mówi Andersonowi Cooperowi, dlaczego nie jest w centrum uwagi

Uwaga redaktora: Subskrybuj Royal News CNN, Cotygodniowa wysyłka przedstawia wewnętrzne informacje na temat rodziny królewskiej, tego, co robi publicznie i co dzieje się za murami pałacu.CNN

Książę Harry głośno wypowiadał się na temat rozstania brytyjska rodzina królewska.

Usiadł z Andersonem Cooperem w wywiadzie dla „60 Minutes”, „pierwszego amerykańskiego wywiadu telewizyjnego” księcia Harry’ego na temat jego nadchodzących wspomnień „Spare” i jego dzieciństwa, utraty matki i księcia Sussex. Mieszkał w Wielkiej Brytanii, a teraz w USA.

W Klip opublikowany w poniedziałek Cooper skrytykował księcia Harry’ego i jego żonę Meghan, księżną Sussex, za ich decyzję o wycofaniu się z królewskich obowiązków, ale publicznie wyraził niezadowolenie z powodu tego posunięcia.

Drugi syn króla Karola powtórzył, że próbował rozwiązać tę sprawę prywatnie.

„Za każdym razem, gdy próbowałem to zrobić osobiście, podsycali konfabulacje, przecieki i historie przeciwko mnie i mojej żonie” – powiedział. „Wiesz, rodzinne motto brzmi:„ Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj ”. To tylko motto.

Para niedawno trafiła na pierwsze strony gazet dzięki dokumentowi Netflixa „Harry i Meghan”, który miał swoją premierę w zeszłym miesiącu. W nim para podzieliła się historiami o swojej miłości i poglądami na temat tego, jak byli traktowani przez media i ich rodziny.

Oczekuje się, że książę Harry opowie o swoim życiu w rodzinie królewskiej i poza nią, mówiąc: „Chcę rodziny, a nie firmy” w nadchodzącym wywiadzie telewizyjnym dla brytyjskiej sieci ITV.

W klipie zapowiadającym wywiad opublikowany w poniedziałek książę Sussex powiedział, że „absolutnie nie chcą iść na kompromis”, prawdopodobnie odnosząc się do rodziny królewskiej.

„Chcę z powrotem mojego ojca. Chcę z powrotem mojego brata”, powiedziała dziennikarzowi Tomowi Bradby’emu w klipie z wywiadu, który zostanie wyemitowany w ITV1 w niedzielę, 8 stycznia.

Wywiad „60 minut” z księciem Harrym zostanie wyemitowany w niedzielę na antenie CBS.

READ  W raporcie Durhama specjalny doradca z czasów Trumpa zaprzeczył sondzie rosyjskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *