LeBron James odpowiada na Trash Talk Dillona Brooksa w Lakers-Grizzlies: „To nie było moje pierwsze rodeo”

Dobre zdjęcia

LeBron James spotkał się z każdym typem bzdur, jakie można sobie wyobrazić. Jest 18-letnim debiutantem, który ma zamiar podbić ligę szturmem, a 38-latek odpiera pretendentów do tronu. Słyszał to w przedsezonie, słyszał to NBA Egzaminy końcowe. To zależy od oczywistych ujęć Subtelne dźgnięcia. Co najmniej pół tuzina właścicieli uważa go za jednego z najgroźniejszych rywali. Chociaż byłeś najbardziej kochanym i najbardziej znienawidzonym graczem w NBA na różnych etapach swojej kariery, nigdy nie bierzesz żadnej osoby za pewnik.

Tak więc, naturalnie, James nie jest szczególnie zaniepokojony wysiłkami Dillona Brooksa. James, skrzydłowy Memphis Grizzlies, nie jest buntownikiem i nie będzie ostatnim, ale za każdym razem, gdy staje przed mikrofonem, wydaje się, że kopie sobie głębszy dół. Przed sezonem on powiedział „Nie przeszkadza mu gra LeBrona”, ponieważ chce go „od razu znokautować”. Spełnił swoje życzenie. Lakers wygrali mecz 1. Po tym, jak Memphis zremisował serię po grze 2, Brooks został zaproszony James powiedział, że jest „stary” i „nie szanuje nikogo, dopóki nie przyjdą i nie dadzą mi 40”.

James nie zdobył 40 na Brooksa, ale nie musiał. James wciąż zawstydził swojego młodego pretendenta, gdy Lakers wyskoczyli na historyczne prowadzenie 35-9 po 12 minutach. James zdobył 25 punktów w wygranej. Brooks strzelił 3 z 13, zanim został wyrzucony za uderzenie Jamesa w pachwinę. James odpalił Brooksowi podczas jego dostępności w mediach po meczu, odmawiając połknięcia przynęty.

– To nie jest moje pierwsze rodeo – powiedział James powiedział. „Zrobiłem to z kilkoma osobami w całej mojej karierze. To łatwe, naprawdę łatwe, jeśli chcesz… Wygraliśmy dziś wieczorem. Nie chcę tego mówić. Wygraliśmy, [Anthony Davis] Miałem zajebistą grę. nie zrobię tego”.

READ  Komentarze Macrona zbiły z tropu wysokiego rangą tajwańskiego urzędnika.

Kiedy Lance Stephenson dmucha ci w ucho podczas meczu play-off, widziałeś już wszystko. James zmierzył się z legendarnymi śmieciarzami, takimi jak Kevin Garnett, Rasheed Wallace i Draymond Green. Miał lata waśni z kilkoma graczami o imieniu Stephenson (Lance i nieco inaczej pisane Deshaun Stevenson). Brooks jest jednym z najlepszych skrzydłowych obrońców w NBA. Może przeszkadzać Jamesowi swoją grą.

Ale nic, co mówi, nie przeszkadza tak doświadczonemu graczowi jak James. Brooks będzie potrzebował nowej taktyki, jeśli ma nadzieję wyrównać serię w poniedziałek w Los Angeles. Pewnie spodobał mu się ten pomysł. Strumień odrzucony Aby porozmawiać z mediami po Game 3. Nastawienie, które musi utrzymać, aby iść naprzód. W końcu niedźwiedzie nie są po to, by je szturchać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *