Meghan Markle i książę Harry są uśmiechnięci w niepewnej przyszłości Hollywood

Meghan i Harry’ego

Różowe okulary na SP…

Wszystkie uśmiechy wśród okrzyków

Meghan Markle I Książę HarryPrzyszłość Hollywood jest teraz zagrożona – ale nie można tego stwierdzić po sposobie, w jaki się noszą… Bądź szczęśliwy.

Była para królewska uśmiechała się, gdy opuszczała w piątek budynek biurowy w Santa Barbara – trzymając się za ręce w drodze do wyjścia i emanując pozytywnym nastawieniem… przynajmniej Meg była. Harold nadal był trochę stoicki… z głową w dół.

Wszystko w porządku… bo wsiadają do czekającego SUV-a, a za nimi najwyraźniej podąża facet — który podobno jest jakimś ochroniarzem —. Jeśli chodzi o ich stroje… idealne na słoneczny dzień SB, z okularami przeciwsłonecznymi do startu.

Wiadomość, którą tu przesyłają, brzmi… nic tu nie jest nie tak, wszystko w porządku!

Oczywiście wszystkie doniesienia o nich w ostatnim czasie były niczym. Wiemy, są Mam buta Na Spotify… i były Nazywani „Grifterami”. Przez jednego z najlepszych psów firmy.

Nie tylko to, istnieją Zgiełk Netflixa Niezadowolony z nich… i rzekomo stawiający im ultimatum z żądaniem wysokiej jakości treści i pronto. Połącz to z ostatnią wiadomością Megan Brak kontraktu w Dior … i wydaje się, że jest zamieszanie.

Ciekawe, że ich zachowanie tutaj jest bardzo pozytywne. Można argumentować, że jest to bardziej zgodne z niedawną opowieścią o ich rzekomym sposobie myślenia – tj. Chowaniu głowy w piasek. palec wskazujący Gdzie indziej za swoje nieszczęścia.

Jest nowy film dokumentalny o Afryce, nad którym Harry pracuje w Netflix, a Meg jest zajęta gotowaniem czegoś. Opierając się na ich atmosferze, prawdopodobnie są przekonani, że te plany się powiodą i przywrócą łaski Tinseltown.

Pod tym względem nie ma lepszego czasu niż teraźniejszość – ich „bombowy” dokument Netflix pojawił się i zniknął w zeszłym roku, a wielu uważa, że ​​muszą sprzedać nowy punkt widzenia… STAT.READ  Play-offy NBA: Celtics odrabiają 18-punktowy deficyt, prowadzą 3:0 i łamią serca niedoborów Pacers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *