Nastolatek ginie w strzelaninie, co powoduje zamknięcie w Mall of America na 2 dni przed Bożym Narodzeniem

19-latek zastrzelony w Mall of America


19-latek zastrzelony w Mall of America

02:44

Bloomington, Minnesota. — 19-letni mężczyzna zginął w strzelaninie, która doprowadziła do zamknięcia piątkowej nocy w Mall of America, dwa dni przed Bożym Narodzeniem.

Szef policji w Bloomington, Booker Hodges, powiedział, że około godziny 19:50 funkcjonariusze usłyszeli strzały na pierwszym piętrze Nordstrom. Kiedy doszło do strzelaniny, w centrum handlowym pracowało 16 funkcjonariuszy.

Hodges mówi, że przed strzelaniną doszło do fizycznej sprzeczki, w której uczestniczyło od 5 do 9 osób. Mężczyzna zginął na miejscu.

Osoba postronna została trafiona w kurtkę zabłąkaną kulą, ale nie została ranna.

Policja nie aresztowała nikogo w związku ze strzelaniną.

– To po prostu głupie – powiedział Hodges. „Chcemy cię złapać [the suspects]Zamkniemy cię”.

Filmy publikowane w mediach społecznościowych pokazują zasadzki na sklepy. Niektóre filmy pokazują kupujących uciekających po usłyszeniu hałasu. Płaszcz jednego z obserwatorów został zadraśnięty przez kulę.

To drugie zamknięte centrum handlowe w USA w tym roku –Strzały padły przed sklepem Nike To spowodowało blokadę w sierpniu. W tym dniu Sylwester 2021Centrum handlowe zostało zamknięte po tym, jak dwie osoby zostały postrzelone na trzecim poziomie centrum handlowego.


OBEJRZYJ: Szef policji w Bloomington omawia śledztwo w sprawie strzelaniny w MOA

03:32

W centrum handlowym obowiązuje zakaz posiadania broni, ale przy wejściach nie ma wykrywaczy metalu. Rozpoczął miesięczny okres próbny”.System wykrywania broniPrzy jego północnym wejściu w październiku.

Sklep Nordstrom pozostanie zamknięty, mówi centrum handlowe, i zostanie ponownie otwarty o 10 rano w sobotę.

„Czuję, że rodzina, mama, tata i inni krewni, z którymi rozmawiałem z burmistrzem, zanim tu przybyliśmy, cierpią z powodu czegoś, co nie powinno się było wydarzyć” – powiedział Hodges.

Mall of America wydało następujące oświadczenie:

„Tuż przed godziną 20:00 Departament Policji Bloomington odpowiedział na strzelaninę w lokalu najemcy. W rezultacie Mall of America zostało zablokowane. Od tego czasu blokada została zniesiona. Centrum handlowe jest teraz zamknięte na wieczór”.

Departament Policji Bloomington planuje dostarczyć kolejną aktualizację w sobotę.

READ  Badania pokazują, że sztuczna inteligencja może w niektórych przypadkach przewidywać raka trzustki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *