Nowy kostium Supermana Jamesa Gunna: David Kornsvet w kostiumie

Nowy kostium Supermana oficjalnie zadebiutował. Kontynuacja filmu „Superman” Jamesa Gunna (dawniej „Superman: Dziedzictwo”), scenarzysta i reżyser Udostępnione na jego koncie Threads Pierwsze spojrzenie na gwiazdę Davida Kornsweta w roli Człowieka ze stali. Pierwszą rzeczą, którą fani zauważą, jest to, że kombinezon jest bardzo brudny i wyblakły, co wskazuje, że Superman będzie dużo walczył i brudzi się w filmie.

Pierwsze zdjęcie zostało „zrobione przez Jess Miglio i w całości wykonane aparatem” – powiedział Gunn Threads.

Korensvedt przeżywa wielki przełom w swoim życiu jako gwiazda „Supermana”, po raz pierwszy prowadząc ważny hollywoodzki film. 30-letni aktor jest najbardziej znany z ról drugoplanowych w dwóch serialach Netflix stworzonych przez Ryana Murphy’ego: „The Politician” i „Hollywood”. Jego najbardziej godną uwagi rolą filmową przed „Supermanem” był wyreżyserowany przez De Westa horror „Perła” z Mią Goth w roli głównej.

W filmie „Superman” występuje zdobywczyni nagrody Emmy „Wspaniała pani Maisel” Rachel Brosnahan w roli Lois Lane u boku Kornswet. Nicholas Hoult występuje w roli kultowego złoczyńcy Supermana Lexa Luthora, a w obsadzie Gunna znajdują się Skyler Gizondo (Jimmy Olson), Anthony Carrigan (Metamorpho), Eddie Katheki (Mr. Terrific), Nathan Fillion (Guy Gardner) i Isabella Merkergirl. ) wciąż więcej.

Pierwotnie zatytułowany „Superman: Dziedzictwo” Gunn powiedział w lutym, że zmienił tytuł na „Superman”. Mniej więcej w tym samym czasie Gunn opublikował pierwsze zdjęcie obsady z pierwszego harmonogramu filmu, czytając scenariusz. mówi Różnorodność Brosnahan stwierdziła, że ​​niezwykle podekscytowało go usłyszenie na głos słów Gunna podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród SAG.

„To było niesamowite” – Brosnahan powiedział o harmonogramie. „Niektórzy z nas spotkali się po raz pierwszy. Niektórzy z nas muszą się jeszcze raz spotkać. Wspaniale było usłyszeć scenariusz na głos. Jak we wszystkich tych filmach, jest tu mnóstwo scen akcji i nie tylko. Naprawdę fajnie jest słuchać tempa filmu i aktorów grających te postacie. A to duża grupa. Kiedy to zrobisz, nie możesz prosić o więcej.”

READ  Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach

„Zawsze kochałem Lois Lane” – dodał aktor. „Jest mądra, ambitna i zabawna. Wie, że jest najmądrzejszą osobą na sali. Kiedy nadarzy się okazja… Jestem fanem Jamesa Gunna. Jeszcze nie zaczęliśmy kręcić. Zobaczysz ostateczną wersję ich.

Premiera filmu „Superman” Warner Bros. zaplanowana jest na 11 lipca 2025 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *