Uczennica Dover-Sherbonne High School, która zginęła w wypadku łodzi tenisowej, została zidentyfikowana jako Sadie Mauro

DOVER – 17-letnia dziewczyna została zabita w piątek wieczorem Wypadek łodzi tenisowej Został zidentyfikowany jako Sadie Mauro, która miała zostać uczennicą ostatniej klasy liceum w Dover-Sherborn.

Do katastrofy doszło w porcie Chesapeake w stanie Tennessee. Policja stanu Massachusetts powiedziała: Sześć osób było na pokładzie, gdy łódź uderzyła w molo. Nastoletni chłopiec również został zabrany do szpitala Cape Cod z obrażeniami głowy.

„Dziś wieczorem bardzo mocno przytulę moje dzieci – i mam nadzieję, że wy też” – napisała nadinspektor Beth McCoy w liście do rodzin.

Biblioteka Liceum jest otwarta w poniedziałki od 10:00 do 12:00 w celu zgromadzenia uczniów i nauczycieli. Doradcy będą dostępni, a psy przewodniki będą pod ręką.

Dyrektor John Smith napisał w liście do rodzin, że społeczność szkolna jest „zdruzgotana i załamana”.

„Uśmiech Sadie mógłby rozświetlić pokój, miała złote serce i słodkiego ducha” – powiedział Smith. „Miała bardzo silne poczucie własnej wartości i zamiłowanie do przygód i wszystkiego na świeżym powietrzu. Ciężko pracująca studentka i świetna sportsmenka, Sadie była szczera i bez wysiłku miła”.

READ  Hollywoodzkie studia negocjują, by uniknąć strajku aktorów – DW – 13.07.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *