Patriots mogą dodać ulubieńca Billa Belichicka po cięciach Titans

autorstwa Keegana Stiefela
2 godziny temu

Decyzja Tennessee Titans o zwolnieniu czterech graczy w środę dała wiele do myślenia. Zwłaszcza fani New England Patriots.

Tennessee podobno odciął szerokokątnego Roberta Woodsa, kickera Randy’ego Bullocka i linebackera Zacha Cunninghama, starając się obniżyć koszty. Ponad 38 milionów dolarów Według Toma Pelissero z NFL Media w pokoju z czapkami.

Potrzebujący ulepszenia w ataku, Patriots zostali natychmiast powiązani z Eleven jako potencjalnym graczem, który trafi na złom tego poza sezonem. Jednak fani Nowej Anglii mogą chcieć sprawdzić jedno z innych cięć.

Cunningham, który grał w zaledwie 10 meczach w ciągu dwóch sezonów z Tytanami, był kiedyś ulubieńcem trenera Patriotów, Billa Belichicka.

Podczas profesjonalnego dnia Cunninghama w 2017 roku, kiedy obrońca opuszczał Vanderbilt, Belichick przejął kontrolę nad treningiem przed draftem i przekazał go Commodore. Instruktaż jeden na jeden. Cunningham weźmie udział w sesji filmowej z Belichickiem przed treningiem.

„Bycie w tym samym pokoju z facetem, którego obserwowałem, gdy dorastał, gdy mnie przesłuchiwał i zadawał mi pytania dotyczące naszej obrony i wszystkiego, było to dla mnie zdecydowanie szalone doświadczenie” – powiedział Zachowi z NESN Cunningham podczas jego profesjonalnego dnia. Sternik.

Patriots nigdy nie mieli szansy na wybranie Cunninghama, ponieważ zajął 26 miejsc (57 ogólnie do Houston Texans) przed pierwszym wyborem Patriotów w tym drafcie. Cunningham grałby dobrze dla Teksańczyków, ostatecznie podpisując czteroletnie przedłużenie za 58 milionów dolarów, które zostanie wydane w 2021 roku przed podpisaniem kontraktu z Tytanami.

Wtedy Patrioci nie wykonali dla niego żadnego ruchu, ale teraz mają kolejną szansę na złapanie Cunninghama. Nowa Anglia naprawdę zbudowała solidny trzon linebackerów, ale z pewnością przydałaby się inna opcja poza piłką obok Jawana Bentleya.

I przyjdź tanio, trzeci raz może być urokiem dla związku Belichick-Cunningham.

READ  Polska MiG-29: Warszawa zostaje pierwszym członkiem NATO, który przekaże Ukrainie myśliwce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *